Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a nőknek, hogy dermatológiai okok miatt hordok fehér zoknit úgy, hogy ne legyek ciki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy manapság nagyon ciki fehér pamut zoknikat hordani és, hogy ez ma már nagyon nem divat.

Azonban nekem komoly dermatológiai (bőrgyógyászati) okok miatt kell fehér pamut zoknikat hordanom, ugyanis a sok sportolástól izzadni kezd a lábam és a színes zoknikból kimegy a festék és ez kiirritálja az érzékeny bőrömet. Ezért csak fehér pamut zoknikat hordok.


Azonban tudom, hogy a csajok a legapróbb részletekig menően MINDENT megfigyelnek egy férfin. Elég ha csak az egyik kisujjadon levő köröm egy millivel hosszabb, mint kellene és már buktad is az ismerkedést és esélyed sincs. Látom a nők tekintetében, hogy vannak olyan pasik akiket már az elején leírnak és bukásra ítéltetettek a kezdetektől fogva. És én nem szeretnék bukott lenni, már a kezdetek kezdetén.


Tehát a kérdés, hogyan közöljem a nőknek, hogy én nem stílushiba vagy divat-analfabetizmus miatt hordok fehér zoknit, hanem komoly dermatológiai okok miatt vagyok rákényszerítve erre?



2018. dec. 21. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz ha fehér zoknit hordassz hacsak nem húzod fel térdedig. Vannak titokzoknik,bármi ami miatt nem nézel ki esetleg hülyén.
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Huh, de sok problémád van...

Komolyan! Ha sikerül felizgatnod egy nőt, aki odáig lesz érted, szerinted fogja érdekelni, hogy milyen zokni van rajtad???


Egyébként pedig... öhm... 2018-as divat:

[link]

2018. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a gondolat elcsesződés zavarna, leszarom a fehér zoknit.
2018. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3


Mit értesz ez alatt?


Mellesleg meg hidd el, nekem sincs ínyemre ez. De nem tehetek róla, hogy ilyen kegyetlenül rögtönítéletet hoznak a nők már első pillanatban. Jobban örülnék én is ha belső tulajdonságok alapján lennének az emberek megítélve, nem pedig a divat alapján. De sajnos nem ilyen világban élünk.

2018. dec. 21. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szandállal hordod, az ciki. Amúgy meg nem hiszem, hogy nagy gondot okozhatna. Akinek igen, az olyan is, magyarázkodni hülyeség.
2018. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Hány nicket regisztrálsz még, Balázska?
2018. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy ide leírtad, úgy mondd el a nőnek is. Elsőre furcsának találnám, hogy egy pasi miért hord mindig fehér zoknit, de ha ezt elmondod, pont nem érdekelne tovább. Inkább pluszpont, hogy sportolsz.
2018. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"a sok sportolástól izzadni kezd a lábam és a színes zoknikból kimegy a festék és ez kiirritálja az érzékeny bőrömet. Ezért csak fehér pamut zoknikat hordok."


Akkor miért nem csak sportoláshoz hordasz fehér zoknit? Hiszen azt írod, csak ekkor izzad annyira a lábad, hogy a festék miatt fellépjen a bőrirritáció. Minden más esetben hordhatnál egyéb színű zoknit ezen logika alapján.

Egyébként engem nem zavarna az ilyesmi. Ahogyan az előttem írok rámutattak, léteznek már titokzoknik, bokazoknik is, amik nem látszódnak ki a nadrág szára alól.

2018. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a párom mindig is fehér zoknikat hordott. nem is hiszem hogy valaha rákérdeztem volna, miért. fura hogy lehet ennek valami konkrét oka is. szimplán leszrom pont hogy milyen zokni van valakin.
2018. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6


Tévedsz koma, én a naplementés felhasználó vagyok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tudod, nem csak annak a Balázsnak vannak problémái ismerkedés terén. Több ezren vannak még akik nincsenek olyan szerencsés helyzetben, hogy a csajok rájuk tapadjanak.

Ha valaki megjelenik a gyakorin párkapcsolati gondokkal nem kell egyből Balázsra gondolni.


#8


Mert nagy tételben vettem vagy száz párat anno, mind ugyanolyan volt.

2018. dec. 22. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!