Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek ha napokig jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha napokig jól elbeszélgetnétek egy férfival tinderen, majd kiderülne hogy 170 centi körül van csak?

Figyelt kérdés
Találkoznátok vele attól még?
2018. dec. 21. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze h találkoznék én 163cm vok szal nekem bejonnek a 170-175cm magas pasik.. Ha választani kéne akkor inkább akkora mint a 180+os pasik.
2018. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 157 centi vagyok, szóval nekem pont jó lenne.
2018. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Ha őt se zavarja, hogy időnként magassarkúban vagyok, akkor oké.
2018. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy találkoznék vele, de intelligensen, nem megbántva elmondanám, hogy nem lesz folytatás, mert én is annyi vagyok.
2018. dec. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
# 14 ezt nehéz lesz intelligensen elmondanod
2019. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Szerintem nem nehéz.Soha nem azt mondtam egyiknek sem, hogy bocsi, alacsony vagy, ez így ebben a formában nem is lenne igaz, mert a magasság relatív.

Úgy kell megmondani az ilyeneket, hogy ne azt érezze, hogy vele van a probléma, mert nincs is.Egyszerűen nem illünk össze.Senki nem szokott kiakadni azon, ha azt mondom, hogy ő is megérdemel egy nőt, aki ő mellette törékenynek érezheti magát, és én is.

2019. jan. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vagyis én is megérdemlem, hogy törékeny nőnek érezhessem magam egy férfi mellett.


#16 voltam

2019. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!