Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre kíváncsi vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre kíváncsi vagyok, mit válaszoltok. Félig fun topic?

Figyelt kérdés

Újra társkeresési fázisban vagyok és azért én igyekszem az oldal fícsörjeit (ki)használni. Pl. személyiségteszt, kérdés-válaszok, miegymás.


Fogalmazzunk úgy, hogy hülyén néztem ki a fejemből, kínosan mosolyogva a twoo-n adott összeillési kérdéseknél (like okcupid), ha válaszolsz és piroslik nálad, mert az a másiknak nem tetszik. Ezek ilyen 90%+ piros válaszok. :D

Pár ilyen, de lökhettek be Ti is hasonlókat:


Kérdezem én, MIÉRT BAJ, hogy nekem:

-Autóm van?

Én fordított esetben örülnék neki.


-Jóban vagyok a családommal?

Really? Most az megint baj, hogy jó viszonyt ápolok anyukámmal és a megmaradt egy szem húgommal (nővérem már sajna nincs velünk)?


-Nem gond nekem ha a másik biszexuális?

Nem mindegy? (Jó tudom, libsi vagyok... Sorry, ENFP here)


-Tinderen volt egy hölgy akinél húzzam balra, ha a kisállatom velem alszik?

What? Most baj ha a macskám ki van nyúlva a mellkasomon-hasamon ha filmezek/sorozatot bámulok vagy olvasok és dorombol rajtam??? Meg ha nincs párom, akkor szokott mellettem aludni a franciaágyon. 8+ éve van, takarítok rendesen utána, már megszoktam. :D


+bónusz: amikor felsőfokú képesítéssel meglátom az egyenlőre szót (nem eredményt volt hivatott kifejezni). :D


Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

40F



2018. dec. 23. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Valaki összefoglalná?
2018. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem én sem.
2018. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Nekem aztán nem baj! Nem mindegy,hol és hogyan keresel párt.


(Off: Jó a stílusod! :D)

2018. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
NaPinavadász. Nice try.
2018. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3: Köszönöm! ^^


Többieknek: VÉGRE ELSŐ ZÖLD a van autód című kérdésnél!

Esküszöm megnéztem alsó hangon 50 nőt akinél meg volt válaszolva és PIROS volt nálam (tehát valamiért NEM tetszik nekik, hogy autóm van)! :DDD


Ittene:

[link]

2018. dec. 23. 20:24
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Az a lényeg, hogy az egyik társkeresőn van egy ilyen teszt szerű dolog amit, ha kitöltesz akkor összesorsol azokkal az emberekkel akik szintén kitöltötték. Gondolom, ha piros az illető és alacsony a % akkor más válaszokat adott meg a kérdésekre, mint te és, ha pedig zöld és magasabb a % akkor ugyan azokat adta meg. Ebből következne, hogy ti tökéletes pár alapanyag lehettek egymásnak vagy valami ilyesmi.



A kérdés további része arról szól, hogy a kérdések kiakasztóak voltak a kérdezőnek és példázza, hogy milyen dolog már az, ha valakinél az nem szimpatikus dolog, ha jóban van a családjával.


Nekem ez jött le.

2018. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Erre milyen választ lehet írni..jól van ügyes vagy.Sok sikert!
2018. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4: WUT???
2018. dec. 23. 20:25
 9/18 A kérdező kommentje:
6: Látom Te legalább tudtad értelmezni a kérdés lényegét! :) Köszönöm
2018. dec. 23. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:
#6 ja, hát oké. :) és köszi!
2018. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!