Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy ismeretlen srác rátok ír közösségi hálón "boldog születésnapot" kívánni, ha szimpatikus nektek válaszoltok?

Figyelt kérdés

Kibontom a kérdést, nem a megköszönésre gondolok, hanem ha utána már nem ír a pasi, de nektek szimpatikus, ráírtok valamivel kapcsolatban, például: honnan ismerjük egymást, vagy akármivel? tudjátok, hogy egyfajta beszélgetést indítsatok meg.

(arra hogy miért nem ismeritek, lehet korábban csak elfogadtátok a jelölését ismeretlenül).


2018. júl. 15. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen még így nem gondolkodtam. Logikusan belegondolva...ha egy pasi akit nem ismerek nagyon/egyáltalán és így rámír akkor abból 2 következtetést vonok le. Vagy tetszem neki/érdeklem/x vagy valahonnan megtudta hogy ismerek x embert v nemtudom és akar így segítséget kér i valamiben (esetleg).

Rámír egy boldog szülinapotot. Mivel ő írt rám ezért ezután nekem úgy lenne "természetes" hogy ő kérdez még valamit. De persze simán megkérdezném én is hogy honnan ismerem (még akkor is ha nem jön be). Najó...ha nem jön be kisebb az esélye:D de igazából helyzet/kedvem hozza.

2018. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam beszélgetés nyitni. Fogadom a köszöntést, ha szeretné, hogy beszélgessünk is, akkor hajrá.

(először nagyon meglepődök, mert nem vagyok kereshető, és nyilvános csoport tagja sem vagyok)

2018. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerem, nem írok rá. De nem is jelölök vissza olyat, akit nem ismerek, szóval csak vadidegen lehet. És akkor már miből lenne szimpatikus, egy db kép alapján?
2018. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg se nyitom. Ismeretlenek hagyjanak csak békén :)
2018. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!