Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen nagyon könnyű volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen nagyon könnyű volt ismerkedni, de mióta dolgozni kezdtem nagyon nehéz. Ti ezt a problémát hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Olyan szakra/karra jártam, ahol 2 lány jut 1 fiúra, persze sosem a közvetlen szaktársakkal kezdtem, hanem a karról más szakra járókkal, vagy más évfolyamban lévőkkel (vagy sokszor akár más karra járókkal), de könnyű volt ismerkedni, társaságba kerülni, rendezvényekre járni, pedig nem bulizom és nem iszom alkoholt.


Most viszont munkában nehéz, a közvetlen munkatársaim többsége férfi, aki kevés csaj van azok is foglaltak vagy folyamatosan rengeteg férfi akar velük ismerkedni, meg amúgy is van bennem ez a házi nyúlra nem lövünk szabály a nagyon közvetlen (iskola/)munkatársakra. A hobbijaim olyanok, amiben gyakorlatilag nincsenek nők, ráadásul egy idegen városban élek, ami nem a szülővárosom és társasági, ismeretségi kör szempontjából is elég gyökértelennek érzem itt magam. Nem vagyok egy Casanova vagy Brad Pitt, de azért szerencsétlen sem vagyok és voltak sikereim, talán valamennyire tudom hogy kell csajozni, csak most hirtelen azt nem tudom hol, mert nem találkozom olyan mennyiségben lányokkal, mint régen.


26/F


2018. dec. 24. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan, hogy csajozás. Olyan van, hogy adott nőnek szimpatikus-e a búrád, vagy sem. Ez ennyi. Felejtsd el a csajozás dumát.


Figyi, már pedig, ha ismerkedni akarsz abban a városban, kénytelen leszel eljárni zumbara vagy step-aerobikra. 🤣🤣🤣

2018. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
onlájn társkereső, más nem marad.
2018. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet elhiztal ! Úgy kuka vagy minden nőnél azonnal .
2018. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Pénzed legyen bőven, járj konditerembe, de minden alkalommal csinálj képet magadról meg csináltass magadnak olyan jólfésült alfahím hajat mint amilyen mostanság a férfinak nevezett akármiknek van.
2018. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinte, ez a 26-25 közötti időszak a legnehezebb. A nők az első komoly párkapcsolatban vannak az első válás előtt. Az emberek szarrá dolgozzák magukat, és a sportot, önmagukkal töltött időt hanyagolják, 30 körül rájönnek, hogy úgy néznek ki, mint egy teliebszart zsák, és 35-re kikupálódnak, a nők pedig elválnak
2018. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!