Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy egy férfi legyen határozott magabiztos csak mert ő férfi? A nőnek nem kell, attól mert valaki férfi már könnyű lesz neki magabiztosnak lenni?

Figyelt kérdés
egy nőnek semmit nem kell felmutasson
2018. máj. 5. 12:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Mi a fenét kezdjünk egy töketlen Aladárral? Ne általánosíts, egyébként meg...
2018. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
és a férfiak mit kezdjenek egy töketlen nővel?mégis,a töketlen lányoknak is van fickójuk
2018. máj. 5. 12:13
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha valaki egy kábult puma, attól még lehet magabiztos, de ha zöld róka, akkor meg nem? Vagy hogy van ez?
2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ha valaki egy kábult puma, attól még lehet magabiztos, de ha zöld róka, akkor meg nem? Vagy hogy van ez?



mivan?

2018. máj. 5. 12:18
 5/26 A kérdező kommentje:

társkeresőn amúgy értelmes nők vannak,pár napja is ráírtam egyre,kérdem,mi járatban?válasz:nézelődök,mondom szimpatikusnak tüntél ezért írtam,válasz:értem,

kérdem van barátod?válasz:nincs és nem is akarok

2018. máj. 5. 12:20
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor a te elvárásaid közt szerepeljen, hogy a nő is legyen annyira határozott és magabiztos, mint te. Aki meg nem ilyen, azt kakild le.
2018. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy nekem nőként semmit nem kell felmutatni(szerinted), mégsem kapok meg akárkit, akire rábökök. Mármint szexre igen, de egy kapcsolat és a szerelem nem így működik.
2018. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mármint szexre igen, de egy kapcsolat és a szerelem nem így működik.


kapcsolatod is lehet akármikor,gondolom nem 1 férfit látsz naponta,hanem sokat,abból a sokból nincs 1 se aki nem pszihopata,bejön neked külsőre?jó tudom,te elvársz ezer dolgot és ha abból az 1-ből 1 nem felel meg akkor nemjó

2018. máj. 5. 12:39
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Javíts ki, ha tévedek, kedves kérdező, de úgy tudom, a férfiak többsége a nőkben a határozottságot és magabiztosságot pont, hogy nagyon nem díjazza.
2018. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
valóban nem,ezért könnyű a nőknek
2018. máj. 5. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!