Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkeresés férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresés férfiaknál fekete és fehér törvényszerűségeken alapszik?

Figyelt kérdés
Ha például nincs jogsija és a szüleivel él, akkor sose lesz barátnője.

2018. dec. 24. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

"Ha például nincs jogsija és a szüleivel él, akkor sose lesz barátnője."


Nem, mivel volt barátnőm amikor így volt.

2018. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jogsim es nem a szuleimmel elek megsincs baratnom. Na erre mondjal valamit:D
2018. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

"A párkeresés férfiaknál fekete és fehér törvényszerűségeken alapszik?"


Csak 80-as és annál kevesebb IQ-val rendelkező egyének számára.

2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Vanbjogsim, kocsim is, stabil állásom, nem nézek ki ocsmányul, van szövegem is, mégis láthatatlan vagyok a nőknek. 😎
2018. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyedül élek. #4 voltam.
2018. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Mikor 17 éves voltam, volt ilyen barátom. Ma, 22 évesen sem zavar, ha azért nincs még jogsija, mert mondjuk a belvárosban él/közel az egyetemhez, munkahelyhez, és nincs rá szüksége, illetve az sem zavar, ha még a szüleivel él, HA ez azért van, mert még egyetemre jár és ez pár éven belül változni fog. Ha azért él a szüleivel és nincs jogsija, mert lusta, buta, csóró, akkor kizárt.
2018. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Igen.

Abban az esetben, ha egy buta gyökér, aki ilyeneket kombinál össze, nem lesz nője, ha intelligens és elismeri a maga felelősségét a párkeresésben, lesz.


Ez tényleg egy olyan vagy-vagy helyzet, ami ritkán van másképp. De most az, hogy kivel él és van-e jogsija... Attól még érezhetem jól magam mellette. Ha egy buta gyökér, na akkor tényleg nem.

2018. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját lakás, akármilyen autó kevés. Kimaradt a listából, hogy akkoris láthatatlan lesz a nőknek, ha nem kiemelkedően gazdag vagy ha nem kiemelkedően jóképű.
2018. dec. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szükséges, de nem elégséges feltételek. Emellé még jóképűnek és magasnak is kell lenni, vagy ha az nem megy, akkor gazdagnak.
2018. dec. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pont ellenkezőleg tapasztalom. Akárhogyan néz ki egy férfi, akármilyen a személyisége, milliókkal a markában garantáltan felszedi egy nő.
2019. jan. 1. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!