Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igen vagy nem? Fekete vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen vagy nem? Fekete vagy fehér? Vagy nem ilyen egyszerű szerinted? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja beszélsz egy lánnyal a neten 1-2 héttel ezelőttig hetente minimum 6 napot. Ebből 1-2 alkalom skype hanghívás, ami 2-3 órás, többi nap esténként chat szintén 2-3 óra. Facen is ismerősök vagytok, teljesen leinformáltátok egymást, adatok/képek stimmelnek, szóval nem kamu a dolog. Tudjátok hogy néz ki a másik egy idő után, sokáig úgy beszéltetek, hogy nem tudtátok, szóval nem menekült el senki ezután sem.


2 hónapig minden a legnagyobb rendben, totális összhang, hasonló lelkület/gondolkodásmód, kölcsönös érdeklődés egymás életéről, kompatibilis humor stb.


2. hónap körül a lány kéziféket húz, hogy túl valódi ez az egész, ő pedig inkább eddig csak álomvilágban élt, plusz messze is lakunk kb. 400 km, ráadásul úgy érzi kicsit nyomulni kezdtem, de ő is mintha meg akarna felelni nekem érzése szerint. Elkezdtük beleélni magunkat szerinte, ami nem helyes ilyen akadályok mellett.

Komoly rákérdeztésemre semmit nem szokott elvárni a netes beszélgetésektől, csak élvezi és élvezni akarja továbbra is. Legalábbis eddig így volt, de az is igaz, hogy senkivel nem érezte ilyen jól magát a beszélgetésekben, mint velem. Éreztem is rajta, mert nagyon lelkes volt.


Elmondása szerint mégis összezavarodott kicsit, hogy mit is akar ebből kihozni, hiszen nagyon élvezi az egészet.

Volt szó taliról, de nem ígért semmit (nagy távolság, hétvégente ő nem ér rá (suliba jár), hétköznap meg én nem, ő csak akkor érne rá max.

Lelki társak lettünk az idők során.


Mit csinálnál annak tükrében, hogy te férfiként többet érzel itánta barátságnál, de kevesebbet, mint szerelem?


1. Még most megszakítasz vele minden kapcsolatot, ellenére, hogy a kölcsönös érdeklődés továbbra is meg van egymás élete felől, bár már csak heti 3-4x beszéltek (abból 1 Skype) a lány kérésére (nem kívánja már a mindennapos beszélgetést elmondása szerint, de szeretné folytatni a beszélgetéseket)


2. Nem vársz semmit az egésztől, elkönyveled netes haverságnak és ugyanúgy beszélgetsz tovább vele lazán, aztán lesz ami lesz. (bár kb. 90%, hogy nem fogtok találkozni munka/sulija/távolság meglétében és idő/pénz hiányában.)


Válaszodhoz indoklást is írj kérlek!


2016. okt. 22. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz.

Kapcsolat belőle nem valószínű, hogy lesz, hiszen eleve nem kívánja annyira a társaságod.

2016. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogynem kívánja, akkor nem akarna egyáltalán beszélgetni, ha nem kívánná, épp azért akarta 3-4-re csökkenteni elmondása szerint, hogy ne éljük bele magunkat ebbe, mert aztán koppanhatunk nagyot, ha tényleg nem lehet semmilyen folytatása. ld. megismer valakit, vagy én stb.
2016. okt. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!