Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam el a lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a lányt a munkahelyén, a kollégái előtt?

Figyelt kérdés

Nos, múltkor tankolásnál felfigyeltem, hogy dolgozik ott a kúton egy nagyon aranyos lány. Akkor lett volna lehetőségem megszólítani, de én is csak ilyen laza üzemmódban voltam, szóval csak váltottunk egy pár szót, ilyen általános dolgokról, mint idő, meg munka, aztán megtem is tovább. Otthon viszont egyre többet gondoltam rá, hogy milyen aranyos lány, és hogy megkéne ismerni. Másnap vissza is mentem leellenőrizni a keréknyomást, de pechemre nem dolgozott. Eltelt egy hét, tegnap megint voltam tankolni, és ő volt a kasszábban, meg egy másik kolléganője, meg volt még ott egy harmadik is. Az a helyzet, hogy leblokkoltam, így a kollégák előtt nem megy az ismerkedés, viszont ha csak egyedül van, akkor egész könnyen letudom szólítani. Hogy mit mondjak, az nagyjából megvan, úgy döntöttem őszinte leszek, és próbálom kicsit viccesre is venni, hogy "amúgy nem kéne tankolnom, de annyira aranyos vagy, hogy visszakellett jönnöm hogy elhívjalak egy kávéra" vagy valami hasonlóra gondoltam. Viszont ez a kollégák és más vevőkkel a hátamban nem megy. Valakinek valami tipp, hogy mit lehetne kezdeni a helyzettel?

Boldog karácsonyt mindenkinek addig is!



2018. dec. 25. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
En egyelore nem hivnam randira, mert azt se tudni hogy van-e baratja. Inkabb csak tankolj keveseket, es mindig valts vele par mondatot. Pl. "mar regota dolgozol itt?" "de jo meleg van itt bent nalatok", stb.
2018. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
85%

Hat, a munkahelyen ez tenyleg gaz. Meg akkor is, ha egyedul van. Lehet nem is emlekszik rad. Egy unalomuzo beszelgetes tortent, te is pont ennyit lattal bele sokaig. Az is lehet, hogy van baratja.


Ha ennyire celtudatos akarsz lenni, akkor keresd az alkalmat az ismetlesre, de a kaves szoveget azt ne. Dumalajatok megint, kozben kiderul az is, hogy beugrik neki, hogy a multkor is te voltal ott. Inkabb kerjel tole telefonszamot, fb, viber kontaktot. Ott mar mehet kettotok kozott akar a kaves duma is, meg a randi fixalas.


De tenyleg legyel vele megerto, neki az a munkahelye, roppant kellemetlen lehet neki, ha odamesz es elkezdesz celozgatni meg frappansakat odamondani.


42F

2018. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva elég béna vagyok az ismerkedésben, javarészt mert elég introvertált vagyok, másrészt mert nem is nagyon tudok hol ismerkedni. A bulizóhely nem az én világom. Eddig neten próbálkoztam elég kevés sikerrel, ott az átlagos kinézetű lányoknak is átlagon felüli elvárásaik vannak, szóval úgy döntöttem élőben fogom fejleszteni a skilljeimet, mégha nagyon a személyiségem ellen is van, és ha kicsit ijesztő is a dolog. Valami előre legyártott szöveget azért kitalálok, mert csak sok idő után tudok megnyílni olyan embereknek is, akivel naponta beszélek. Szóval akkor a kávé egyelőre felejtős, inkább legyen valami ilyesmi, hogy "Igazából nem is lett volna muszáj tankolnom, de otthon sokszor eszembe jutott milyen aranyos lány vagy, szóval muszáj volt visszajönnöm. Elkérhetem a számodat?" Noos, ez így elég bénán hangzik, ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni, azt nagyon megköszönném. Nyilván, ha van barátja, az úgyis kiderül ilyenkor, és az jó, ha még az elején kiderül, hisz nem csak barátkozni szeretnék.
2018. dec. 25. 01:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

! FIgyelem, szar szöveg meg ne próbáld, de egy ötlet!!


Beszélgess a kasszánál vele aztán Fizess kpval és mikor adja a visszajárót mondd hogy "Az nem kell, inkább a számodat (vagy facebookodat) add meg".

2018. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok. Második opció az, amit én is megcsináltam anno ha emlékezetem nem csak, csak annyi különbséggel, hogy ruházati boltban és akkor voltam először és utoljára abban a boltban.


Annyi volt, hogy segített, beszélgettünk, majd a kasszánál megkérdezte a szokásos eladói szöveget "ezen kívül másban tudok segíteni" és mondtam, hogy igen és elhívtam egy kávéra. De ha te elkéred az eladói kérdésre a fbját, az is jó.


Én amúgy csak bátorítani tudlak hogy mások előtt csináld a kérést, több okból kifolyólag. Az egyik az, hogy plusz pontokat szerezhetsz a tökösségeddel, mert ő is, meg a kollégái is tökösnek fognak gondolni, másrészt ha kicsit is lelkiismeretes a csaj, nem fog agyonalázni a csaj, s finoman fog elutasítani.

2018. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1:

Azért nem biztos, hogy megnyerő egy ezresért tankolni. :D

2018. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én benzinkúton dolgoztam,ott alap elvárás a kedvesség, amit sokan félre is értettek. Óránként kaptam ilyen szövegeket, és egy idő után már dühítő volt. Nálunk lehetett kapni kávét, sokan jártak kávéra, azokkal szoktunk komolyabban is beszélgetni. Én inkább azt tanácsolnam, hogy így kerülj közelebb hozza. Járj gyakrabban és kérj segítséget, pl olajvalasztasban, autókozmetikaban.
2018. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Köszi a választ, jó elolvasni a másik oldalról is a dolgokat. Mondjuk nekem csak megtetszett a lány, ha az utcán láttam volna, akkor is megtetszik. Most nem vagyok olyan helyzetben, hogy szórjam a pénzt kvázi fölöslegesen. Inkább kihasználom azt a pár percet, amíg ott vagyok, és megpróbálom eladni magam. Ha van barátja, akkor eleve bukó, ha visszautasít, akkor meg max másik kútra megyek tankolni, szóval nagy rizikó nincs benne. Ha meg az égiek mellém állnak, és sikerül így tisztán nyíltan megkapnom a számát, akkor onnan könnyebb folytatni. Ha mélyen a szemébe nézek, és úgy mondom el a mondókámat, kicsit több esélyt látok a sikerre.

2018. dec. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!