Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közeledjek egy nőhöz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy nőhöz a munkahelyen, akibe szerelmes vagyok? (és ráadásul sokkal magasabb pozícióban van)

Figyelt kérdés

Ja, és van pasija, de szerintem ez nem lenne olyan nagy ügy, nem szerelmesek már, nem lehet komoly, bár régóta együtt vannak, de nálam is próbálkozott már, amikor még sajnos nem tetszett.

Mondjuk elmegy mellettem általában... ritkábban beszélünk kicsit valami munka dologról... mit mondjak, csináljak? Próbáljak szemezni vele, mosolyogni rá először? Kérdezzem meg, hogy van? Mit csinált a hétvégén, vagy mit tudom én? Majd mondjuk eljönne-e velem valahova? Nehéz számomra ez, introvertált vagyok, keveset beszélek. És semmi sem jut eszembe olyankor, olyan ideges leszek. Te hogy csinálnád?



2018. okt. 1. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És a nyitottság szikráját se látva rajta nincs sok értelme elhívni valahova, gondolom. Nincs? De amúgy sokszor látom rajta, hogy bejövök neki, de csak messziről.
2018. okt. 1. 19:21
 2/6 Pumukli alfahím ***** válasza:
39%
Nekem is volt ilyen esetem,volt férje,de ez nem számít. Én tettem rózsát az autója szélvédőjére,titokban. Különböző szerelmesleveleket talált az autója ülésén,virágot talált az iroda ajtaja előtt,stb. Sajna nem jött össze,de ha az ember szerelmes,nagyon sokra képes.
2018. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Az átlagnál nagyobb selejt aránnyal termelsz a gyártósor mellett, és reméled, hogy maga a nagyfőnök fog leb'szni
2018. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet valami ürügyet keresni, de akkor is csak arról beszélnénk sajnos.
2018. okt. 1. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, nem-e kell valamiben segítség neki, esetleg elhívod KVzni szünetben.

Mondjuk én nagyon nem javaslom a munkatárssal való kikezdést. Házinyúlra nem lövünk!

2018. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Vagy kajálni is hívhatnám.
2018. okt. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!