Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak rajtam kívül, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rajtam kívül, akik a tinderes eredményeikről statisztikát vezetnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék az arányokra. Amióta csináltam egy új profilt hó elején és nagy reményekkel belevágtam ismét, még rosszabb eredményeket produkálok, mint korábban. Számszerűsítve:

-1473 lájkot vagy szuperlájkot adtam le

-mindössze 106 nőt húztam balra

-és ebből egy hónap alatt lett 7 "pár", és ezt csak a rendszer szerinti értelemben véve mondom; 5 nem volt hajlandó visszaírni sem és-vagy törölt, 1 kétszavas válaszokat adott, 1 pedig nem tűnt szimpinek, inkább nem írtam rá


Nők és férfiak statisztikája is érdekelne, már feltételezve, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ennyire ráér, vagy éppen ennyire kíváncsi. Bónuszpont jár annak, aki megválaszolja az évezredes rejtélyt: miért húzol jobbra valakit, ha aztán nem válaszolsz neki? Igen, a szemfüleseknek feltűnhet, hogy én is csináltam ilyet - csak én nyomtam is egy unmatchet, miután észleltem a tévedést, a véletlenül jobbra húzást.



2018. dec. 25. 22:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Én is mióta új profilképet alitottam be, kevesebb lett a Match :D pedig sztem jó kép (csajok privátban kérhetitek )
2018. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy egy nepszerű ember :D pár napja használom a tindert és majdnem minden jobbra húzás match...

Tolts fel rendes kepet

2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Zzzz90 ***** válasza:

Pár havonta 1-2 napot tinderezek. Nem párkapcsolat keresése miatt, hanem csak unaloműzésből. Pest 80 km-re van tőlem és eddig a távig van a keresés beállítva. 21-30 közötti nőkre.


Kb 10-15 jobbra húzásonként alakult ki egy match. Mivel csak időtöltésnek használom, ezért nem szoktam minden matchre ráírni. Akire mégis, az válaszolt, kivéve egy nő. Volt pár nő, aki rámírt és utána beszélgettünk egy kicsit.


Csak olyat húzok jobbra, aki amúgy tényleg tetszik és szimpatikus a képe alapján. Általában viszont a távolság 50-60 km, ami sok.

2018. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ennél rendesebb képet nem tudok feltölteni. Szarból várat nehéz építeni.
2018. dec. 25. 22:31
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Én ide is töltöttem fel képet magamról mert kevés volt a match.em.

Azt hittem csúnya vagyok,de azt mondták hogy egész helyes vagyok,csak a frizurán kéne változtatni.

Egy fotós haverommal csináltattam pár képet magamról,felvettem a legszebb ingem.

Azt hittem ezután jobb lesz az arány. A nagy lóf##szt!

Csak a legcsúnyábbakat és a kutyafilteres idiótákat húztam balra.

3 hét alatt lett 5 match.

Az egyik külföldi,a másik cseszett visszaírni,pedig nem "szia mizu?"val indítottam,a harmadik egyszavas válaszokat ad,pedig direkt nyílt kérdéseket tettem fel,amire nem csak igen-nemmel lehet válaszolni.

A negyedik csajjal egészen jól elbeszélgettem,de egy hétre se szó,se beszéd eltűnt,mentegetőzött,hogy sok dolga volt. Egy hétig nem volt fél perce írni egy üzenetet? Aztán megint eltűnt szó nélkül. Ráuntam rohadtul.

A valóságban szebb lányokkal sikerült megismerkednem,az a baj hogy a net az átlagos csajokat is megbolondítja,élvezik hogy rengetegen csorgatják rájuk a nyálukat.

Aztán ott vannak az Insta ribik,akik nem is ismerkedni akarnak,csak az Insta oldaluknak akarnak minél több követőt szerezni.

2018. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs ilyen részletes statisztikám. De...


Hetente két match jön össze. Havonta egy nő úgy ír vissza, hogy beszélgetés lesz belőle. 0 (nulla) találkozó. Fhú hátt... mondjuk kb 3-5 hónapnyit használtam a tindert az elmúlt 2 és fél évben.

2018. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%

Nem jó ez a Tinder gyerekek. Hagyjátok a fenébe. Elég csak néhány kérdést visszakeresni és már láthatjátok, hogy ezzel százból kilencvenkilenc ember csak pórul jár és elveszti még azt a maradék csöppnyi önbizalmát is.


Inkább menjetek élőben ismerkedni. Úgy is el fogtok bukni, az igaz. De sokkal dicsőbb élőben harc közben elesni, mint fotelben párnákon ülve.

2018. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Szóval eddig van egy extrém jóképű válaszolónk, van a #2, aki ha nő, akkor hozza a papírformát (viszont ha férfi, akkor az aktuális férfiideált képző híresség trónja megdöntetett), illetve velem együtt 4 átlagos vagy az alatti srác, akik szintén hozzák a negatív papírformát. Meg itt van Aswad05 is a szokásos szöveggel az élőben ismerkedéssel, aki történetesen megint megfeledkezik egy apróságról: ha lenne hol ismerkednünk élőben, szerinted nem ott próbálkoznánk? :O


Én is szoktam egyébként fotózni. Nem művész vagyok, nem is portrékat szoktam csinálni, hanem járműveket fényképezek. Arra viszont tökéletesen elég a tudásom, hogy tudjam, minek hogy áll jól a fény, milyen szögből lehet csalni az arányokkal, apróbb hiányosságokat, hibákat hogy lehet ésszerű kereteken belül eltávolítani Photoshop nélkül. Magyarán a legelőnyösebb oldalamról mutatom magamat, nagyon nehéz kiszúrni azt is, hogy a valóságban nem 5-10, hanem inkább 15-20 kg plusz van rajtam. Két képemen csak az arcom látszik. És semmi továbbra sem...

2018. dec. 26. 07:56
 9/36 A kérdező kommentje:

Egyébként ez az Instagram-reklámozás egy valós jelenség? Mármint... miért? Mi értelme? A saját tyúkszaros életüket teszik fel kiszínezve, és azt hiszik, hogy ez érdekel bárkit is, de annyira, hogy még több követőt is kell szerezni bármi áron? Ennyire exhibicionista nem lehet senki, kicsit szkeptikus is vagyok ezzel az elmélettel kapcsolatosan. Mert ugye ha valaki alkot, és azt akarja reklámozni, az teljesen rendben van, még ha nem is ez a legmegfelelőbb platform erre, még akkor is megértem. De hogy csak a saját mindennapjait tegye kirakatba ennyire büszkén, az nekem szürreális.


Illetve most már megint 100 km-es körzetben kell keresnem matcheket, mert a lakóhelyem 15 km-es sugara nagyjából másfél nap alatt ürült ki, 50 km-es köre pedig egy hét alatt. A pestiek meg reménytelenek, számukra tök természetes, hogy ha randi, akkor az CSAK Pesten lehetséges és nemcsak az első találkozásnál, hanem az összes többinél is.

2018. dec. 26. 08:05
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már vagy 2 éve tinderezek. Utóbbi fél évben szinte naponta kipörgetem. De már vagy 2 hónapja 1 matchem sincs. Szerintem már több tízezer lányt húzhattam jobbra, szuperlájkot is el szoktam lőni, de hiába... Hajdú-bahar megyétől kezdve, szolnok, Budapest, Győr... Nagyon sok helyen megfordultam már, akár több hétig is, de sehol semmi. Hiába teszek fel újabb képeket, hiába írok bemutatkozást, semmi értelme. Szerintem egy átlagos figura vagyok minden tekintetben. De nincs sikerem. Régen is ha volt egy egyezés, az vagy törölt gyorsan, vagy nem írt vissza. Aki mégis visszaírt, az meg egy szavas válaszokkal letudta, minden beszélgetés ellaposodott, vagy komolytalan hülyülés volt csak. Már tényleg azon agyalok, hogy befejezem a netes ismerkedést. Rengeteg időt elvesz a profilok nézegetése, a nagy semmiért. Sok helyen olvasom, hogy ő komoly férfit akar, nem egyéjszakást, ilyen férfit, olyan férfit, "nem erdekel a kockás has, se a pénzed, se az autód..." Mégse ad esélyt egyik se. Két kezem összetenném, ha egy köztünk élő, földön járó csajt megismernék. De semmi... Úgy látom hogy a tinder és társai, az istennőt játszó elérhetetlen, hisztis instagram pitschák gyűjtőhelye lett. Nekünk meg ki kéne lépni a virtuális térből, mert ez így egyre kilátástalanabb. Valahogy szocializálódni kéne, a való életben, (mint a 20-30 évvel ezelőttiek), facebook, instagram, tinder, meg hasonló szemfényvesztő virtuális profilok nélkül.
2018. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!