Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy és hol találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és hol találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz! 21 éves fiú vagyok és még nem volt úgy igazán komoly kapcsolatom. A középiskolai évek elég nagy szigorban teltek el és szerintem a szüleim nyomására nem akartam belemenni egy kapcsolatba se. Nem túlzok 3-4 lánnyal is lehetett volna valami, de én HÜLYE lekoptattam őket. Most meg itt vagyok 21 évesen az ELTE IK-n ahol kb. a lányok szám a 0-hoz konvergál... Az egyetemi barátaim nem buliznak (nem is értem őket, egyiknek sincs barátnője). Így kb nulla tapasztalattal a komoly kapcsolatok témájában nem tudom mit tegyek. Külsőm szerintem igényes, ápolt, konditerembe járok. Tehát a külsőmmel és az önbecsülésemmel én úgy érzem nincs bajom. Gondolkodtam hogy a tömegközlekedésen vagy valahol út közbe le kéne szólítani egy szimpi lányt de őszinte leszek nem igazán merem, ha nem ismerkedésről lenne szó lazán odamegyek bárkihez és beszélek vele de ha "szerelmi" kapcsolat teremtéséről van szó én egy analfabéta vagyok. Szerintetek mit tegyek, hogy szerezzek barátnőt úgy hogy a környezetembe kb. 0 csajszi van??!? Már olyan komolyan kezdem venni a témát hogy azon gondolkodok hogy passzíváltatok egy félévet hogy valahogy keressek magamnak egy barátárnőt! A gond szerintem azzal van hogy fogalmam sincs hogyan közeledjek egy lányhoz úgy mint egy "barátnő". Plusz ugye mivel nincs a közelembe lány ismerős, ezért mindezt vadidegen lányokkal kéne megtennem. Szerintetek hasznos lenne akár egy pszichológus felkeresni a témában?


Utóirat: A tinder-t próbáltam, lett is pár match-em de egyikből se tudtam egyáltalán még barátságot sem kialakítani!



2018. dec. 26. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól tartok ismerjük egymást. :O
2018. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is, vegyél nyomógombos telefont!
2018. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másik suli, azonos szak, szakdogához közel mondom, hogy az én meglátásom a teljesen azonos élethelyzetünkre az, hogy a lányokkal való barátság kialakítása (nem túl sokáig, mert akkor barát zónából már sehogy nem kerülsz ki) adja meg a többi ismerősömnek a lehteőséget a párválasztáshoz.

A minőségi kapcsolatok mind így alakultak ki.

Az egyéjszakások meg partikon, házibulikban, egyből a tárgyra térve.

A probléma az, hogy ha nem inicializálod a kezdő értéket, mint "lehetne több is", hamar a süllyesztőben végzed, viszont ha egyből a párválasztással jössz elő, akkor menekülnek, mert "bééna" vagy.

Tehát egy olyan paradox helyzetben vagy, hogy el kell játszanod (sok idő, és pénz), hogy legyenek lány barátaid, majd abból kellene egy gyors szelekció alapján választani, ki nyitott rád leginkább.

Vagy van a nyers megoldás, amikor párkereső oldalakon egyből a lényegre térsz, és vagy bejön, vagy nem. (de szerintem a második, bár nem próbáltam)


Amúgy meg az ismerősi körömből én elhajtottam az összes ribit, pedig nekik vannak barátnőik, és ott lenne lehetőség, de így most kb nulla lány ismerősöm van, a fene nagy önérzetem miatt (ribikkel mért nem lehet barátkozni?).

2018. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az, Balázska? :D
2018. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Kicsit fárasztó már ez a állandó Balázsozásotok.

Hidd el nekem, bőven van elég férfi a Balázsunkat leszámítva is, akik nincsenek abban a szerencsés helyzetben, hogy csettintésre barátnőket szerezzenek maguknak.


Mellesleg a kérdező informatikus. Azok pedig jól fognak keresni. Így ha másért nem is, a pénzedért kedves kérdező úgyis akad majd valaki.

2018. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!