Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen könnyű volt ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen könnyű volt ismerkedni, de most "felnőttként" nem tudom hol tudnék. Hirtelen sok minden megváltozott. Mi a megoldás szerinted?

Figyelt kérdés

Olyan karra jártam, ahol 1 srácra 2 lány jutott. Persze sosem a közvetlen szaktársakkal kezdtem, hanem a karról más szakra járókkal, vagy más évfolyamban lévőkkel (vagy sokszor akár más karra járókkal), de könnyű volt ismerkedni, társaságba kerülni, rendezvényekre járni, pedig ráadásul nem bulizom és nem iszom alkoholt.


Most viszont munkában nehéz, a közvetlen munkatársaim többsége férfi, aki kevés csaj van azok is foglaltak vagy folyamatosan rengeteg férfi akar velük ismerkedni, meg amúgy is van bennem ez a házi nyúlra nem lövünk szabály a közvetlen (iskola/)munkatársakra. A hobbijaim olyanok, amiben gyakorlatilag nincsenek nők, ráadásul egy idegen városban élek, ami nem a szülővárosom és társasági, ismeretségi kör szempontjából is elég gyökértelennek érzem itt magam. Nem vagyok egy Casanova vagy Brad Pitt, de azért szerencsétlen/csúnya sem vagyok és voltak sikereim, talán valamennyire tudom hogy kell csajozni, csak most hirtelen azt nem tudom hol, mert nem találkozom olyan mennyiségben lányokkal, mint régen.


26/F


2018. dec. 28. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtanfolyam, főzőtanfolyam, sport, kórus (nem vicc), jótékonykodás/önkéteskedés, társasutazások, kirándulások stb.
2018. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mar mondtuk, hogy online.
2018. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy az előttem lévő kérdésre 15, az utána lévőre 19 válasz érkezett. Sajnálom hogy ez nem elég izgalmas, hogy több válaszolót vonzzon.
2018. dec. 28. 22:36
 4/6 A kérdező kommentje:
1: Köszi!
2018. dec. 28. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem most lett nehezebb ismerkedni, hanem az egyetem alatt volt nagyon könnyű a te esetedben.


Én pl olyan karra jártam, ahol ugyanúgy minden lányra jutott 4-5 srác.


Az viszont igaz, hogy sok minden megváltozott 10-20 év alatt, nőttek az elvárások, most már fel kell kötni a gatyát.

2018. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irígykedem kicsit. Sosem tudtam csajozni, a mi karunkon 1 nőre nagyjából 40 srác jutott (Informatika). És azóta is nehéz, mert a munkahelyeken meg mindenhol ugyanez a helyzet. (31/F)
2019. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!