Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik egyáltalán nem akarnak gyereket és ez valószínűleg nem is fog változni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 25 éves kor felett, akiknek már érettebb gondolkodása van.


Nem azokra gondolok, akik például meddők és elfogadták, hogy nekik sose lehet, de abban a pillanatban csillogó szemekkel átszellemülnek, amint babázni van lehetőségük.


És azokra sem, akik a modellkedős, sportolós külsejüket, karrierista életvitelüket nem akarják miatta feláldozni, de a lelkük mélyén vágynak rá, amit talán a saját pszichológusuknak sem mernek bevallani, így inkább valami cicával vagy kutyával kompenzálnak, akikkel úgy bánnak, mintha a gyerekük lenne.


Esetleg csak simán lelki betegek, akik azért tartanak egy állatot, mert úgy tartják, hogy az feltétel nélkül szeret, míg a gyerek meg nehezebb eset.


Összefoglalva, fizikálisan is (tehát lehetNE gyereke, ha akarNA, de SAJÁT döntésből nem akar) és mentálisan is (tehát nem kell neki kompenzációs eszköz, pláne nem egy élőlény azért, hogy el tudja viselni a kaotikus, kiszámíthatatlan világunkat, tehát önállóan funkcionálni képes, mentálisan stabil ember).


Végszóként pedig, a "valószínűleg" szót azért tettem bele a kérdésbe, mert értelmes ember azzal is tisztában van, hogy idővel minden ember változik. És értelmes ember azt is elfogadja, ha két ember ellentétes irányba változik az idő előrehaladtával, akkor a legjobb mindkét félnek, ha különválnak útjaik.



2018. dec. 30. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátaiddal miért nem akarsz? Ok h van gyerek...
2018. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ide akartam írni, bocs
2018. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Nyugi a legtöbb nem akar
2018. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Erre nem érdemes alapoznod, mert a gyerekvágy bármikor előjöhet. Nekem is egy barátnőm, kb 30 éves koráig nem akart gyereket és most boldog állapotos.
2018. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit túlmagyaráztad, de szerintem manapság -sajnos- lassan több az ilyen nő/pasi mint olyan, aki szeretne gyereket.
2018. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Egészséges vagyok fizikailag és lelkileg is, kutyám, macskám nincsen, egyszerűen ameddig szerettem volna, nem találtam hozzá megfelelő partnert, aztán eldöntöttem, hogy nem akarok, ennek már több éve, és ez így is marad. Olyan férfivel, aki akar gyereket, nem kezdek kapcsolatot.
2018. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
A mai nők 99%-a nem akar gyereket.
2018. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó! Hülyesèget azért ne írj! 🤣
2018. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én jelenleg nem akarok, pedig nem is vagyok már fiatal.Vagyunk egypáran ilyen állapotban,nem vagyok valami életképes egyed. Ez van.
2018. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
32 éves vagyok, és nem akarok gyereket. Már gyerekkoromban is tudtam, és ez mostanra sem változott. Nem sok anyai ösztön szorult belém, eleve nem is szeretem a gyerekeket, nem tudok velük mit kezdeni, azt meg végképp elképzelhetetlennek tartom, hogy sajátom legyen. A legjobb barátnőmnek nemrég született meg a második lánya, és őt hallgatva/látva csak méginkább erősödik bennem az érzés, hogy én ezt nem csinálnám. Egyébként ettől függetlenül mindenki mindig meg akarja nekem magyarázni, hogy úgyis meggondolom magam, ami nonszensz szerintem. :D Btw. vannak macskáim, de nekik aztán semmi közük ehhez.
2018. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!