Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik egyáltalán nem akarnak gyereket és ez valószínűleg nem is fog változni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 25 éves kor felett, akiknek már érettebb gondolkodása van.


Nem azokra gondolok, akik például meddők és elfogadták, hogy nekik sose lehet, de abban a pillanatban csillogó szemekkel átszellemülnek, amint babázni van lehetőségük.


És azokra sem, akik a modellkedős, sportolós külsejüket, karrierista életvitelüket nem akarják miatta feláldozni, de a lelkük mélyén vágynak rá, amit talán a saját pszichológusuknak sem mernek bevallani, így inkább valami cicával vagy kutyával kompenzálnak, akikkel úgy bánnak, mintha a gyerekük lenne.


Esetleg csak simán lelki betegek, akik azért tartanak egy állatot, mert úgy tartják, hogy az feltétel nélkül szeret, míg a gyerek meg nehezebb eset.


Összefoglalva, fizikálisan is (tehát lehetNE gyereke, ha akarNA, de SAJÁT döntésből nem akar) és mentálisan is (tehát nem kell neki kompenzációs eszköz, pláne nem egy élőlény azért, hogy el tudja viselni a kaotikus, kiszámíthatatlan világunkat, tehát önállóan funkcionálni képes, mentálisan stabil ember).


Végszóként pedig, a "valószínűleg" szót azért tettem bele a kérdésbe, mert értelmes ember azzal is tisztában van, hogy idővel minden ember változik. És értelmes ember azt is elfogadja, ha két ember ellentétes irányba változik az idő előrehaladtával, akkor a legjobb mindkét félnek, ha különválnak útjaik.



2018. dec. 30. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

31 vagyok, nem akarok. Állatot sem. Alapból nem szeretem ezt a gondoskodó szerepet. Egy betegség erejéig leszek Florence Nightingale, de egy életen át belenyomorodnék.


Szülni a világ összes pénzéért sem szülnék. Engem a terhesség gondolata nagyon elborzaszt. Ha akarnék gyereket, szerintem az nem is baba iránti vágy lenne. Inkább egy 7-8 éves gyerek, aki már értelmesebb.


Le leszek pontozva, de van olyan, hogy valamelyik ügyfél behozza a kisgyerekét az irodába. A kolléganőm szeme felcsillan, és rohan babát nézni, nekem meg csomó van a gyomromban, hogy csak ne hozza oda hozzám. Egyszerűen befeszülök kisgyerekek körül.

Igazából gyerekkoromban is befeszültem a többi gyerektől, főleg azoktól, akik verekedősek, hangosak, agresszívak.

2018. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Úgy beszéltük meg a férjemmel még az elején, nem próbálkozunk direkt, ha véletlenül összejön, akkor lesz gyerekünk, ha nem, nem.
2018. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

42 éves vagyok. Soha nem akartam gyereket. Még fiatal koromban sem. Babázni sem szerettem. Azt mondták ez változni fog. Változott annyiban , hogy erősödött ez a vágyam, hogy soha ne legyen. Családban testvéreimnek vannak gyerekeik sőt az egyiknek már 5 unokája is pedig csak 3 évvel idosebb nálam. Én voltam mindig a fekete bárány a családban. Próbáltak meggyőzni, és folyamatosan próbáltak figyelmeztetni,hogy kifutok az időből. De kinek az idejéből , én nem akarok és soha nem is volt egy cseppnyi vágyam sem, hogy legyen gyerekem. Férjemet is így ismertem meg. Ő sem akart soha és olyan partnert sem akinek van.

Az egyik ismerősöm 30 fölötti, hasonló cipőben van . Nemrég mondta el nekem, hogy érez, és hogy a rokonai, folyton piszkálják emiatt.

Volt egy lány ismerősöm 20 évvel ezelőtt. Nem akart gyereket de férjhez ment és összejött nekik . Mindenki azt mondta neki, majd megjön az anyai érzés és ösztön. Már a gyerek javában meg született és panaszodott, hogy semmi nem változott és a gyerek teljesen idegen számára. (Erre lehet jönnek le pontotások) ezt csak azért írtam mert ő volt egy példa rá, hogy nem mindenkinél jönnek meg az anyai érzések.

A munkahelyen 2 másik nőt is ismerek akik nem akarnak egyik 30 másik 40 feletti.


Szerintem, mindenkinek vannak saját érzései és véleménye.

Én már nem akadok ki ha valaki azt kérdezi , miért nem akarok gyereket!?

Én is fel tehetném a kérdést, " Te miért akarsz? "

Egyéni élet, egyéni szabad akarat.

2018. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

45. éves nő vagyok, soha nem akartam gyereket, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem szeretem őket, sőt azembereket se - leginkább egyedül érzem jól magam.

Volt olyan párkapcsolatom, aminek azért vetettem véget, mert a férfi ez nem volt képes megérteni, nemvette komolyan a kijelentésemet- pedig mindig, minden kapcsolat kezdetén ezt világosan elmondtam.

Kizártnak tartom, hogy ez változzon.

2019. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!