Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi kimondja, hogy ismerkedjünk maris elmegy tőle a kedvem?

Figyelt kérdés

Miért ha mar 5 napja dumálunk az nem ismerkedés??? Ha találkozunk az nem az? Miért kell ezt így rámondani kinyilvanítani? Teljesen elment a kedven az "ismerkedéstől".

Nem lenne elég az, hogy akkor beszélgetünk randizunk és majd alakul?

Itt is ha rámirnak, hogy ismerkedjünk már a szőr is feláll a hátamon!


35N


2019. jan. 1. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok pasinak nem esik le az, hogy ha már szóba állnak vele, meg beszélgetnek azzal is ismerkednek. Azzal, hogy megkérdezi, lenne e kedved ismerkedni, csak arról akar meggyőződni, hogy szimpatikus e neked annyira, hogy ebből legyen is valami.
2019. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom tisztázni akarja veled, hogy a beszélgetésetek célja nem pusztán arra szolgál hogy elüssétek az időt, hanem arra hogy ha minden klappol akkor a kettőtök közötti "viszony" párkapcsolattá fejlődjön...


Mondjuk engem személy szerint engem jobban érdekelne hogy te miért írtózól ennyire tőle.

2019. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is kicsit olyan ennek a szónak a töltete ilyen helyzetben, mint amikor egy perverz öregember megpróbál becserkészni egy fiatal kislányt, és a szó mögött erősen érezni azt, hogy minden ismerkedésnek álcázott dolog arra irányul csak, hogy "megfoghatnád a farkam". Tulajdonképp lényegtelen ki vagy, nem akar ő valójában megismerni, csak szagot fogott.
2019. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Miért van az, hogy ha egy nő kiír egy ilyent, akkor olyan érzésem van, hogy sorba kellene nála állni? Ezért inkább nem is írok rá. És főleg nem ilyeneket...
2019. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
#4 mert te már annyival közelebb vagy, hogy tudod, nem szabad kimondani azt, hogy "ismerkedjünk".
2019. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
#5 Dehogy is! Tényleg nem szeretek sorban állni, és a 234. sem akarok lenni, ezért rá sem írok egyikre sem.
2019. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem állnak sorba a pasik


Talan azért mert onnantól teljesen máshogy állnak hozzám és ez nem tetszik

Kényszeredett lesz az egész

Kötelező kérdésekkel körökkel

Elötérbe kerül a gyorsan menjük dugni mert az fontos ...

Szóval ez nem tetszik a szó mögött

2019. jan. 2. 06:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem, hogy onnantól kezdve erőltetettnek tűnik kötelező kérdésekkel, és mintha minél hamarabb le akarná tudni mindezeket, hogy aztán legyen is "valami".
2019. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképp érzek, kérdező. Főleg, ha valaki társkeresőn ír ilyet, hogy lenne-e kedvem ismerkedni. Én meg magamban azt gondolom, hogy b+, ezért vagyok fent ezen az oldalon, ugorjunk.
2019. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, ugye, hogy másképp gondolkodnak a nők s férfiak...

:)

2019. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!