Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor én jó pasi vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én jó pasi vagyok? Vagy miért kezdeményeznek a lányok? Csak szivatásból? 21F

Figyelt kérdés

Több lány mondta már, hogy szép, modelles arcom van. Magasságom 185 centi, sportosabb, vékony testalkat, és próbálok trendin öltözködni. Hát nem tudom miről beszélnek, tükörbe oké az arcom, de fotón meglátom magam akkor behányok, és depressziós leszek.

Sokszor odajönnek barátkozni, amitől olyan zavarba leszek, hogy az nem igaz. Még magamban is mondom, hogy "nem igaz már, hogy miért történik ez a szégyenlőség, nem tudom elmulasztani".

Múltkor is kérdeztem valamit az eladó lánytól egy lakberendezési áruházban, és amit csinált azt nem hittem el, összetapogatta a kezem, a vállát nekem nyomta vagy 3x. Teljesen piros lehettem, sztem ezt már csak szivatásból csinálják. Volt hogy bulin odajött egy lány, elkezdett ölelgetni, meg beletúrt a hajamba, kiröhögött és otthagyott. Ez csak már piszkálódás, nem? Vagy volt olyan, hogy a munkatársam a hátamra ugrott, mintha egy paci lennék, majd nevettek a barátnőjével.

De volt, hogy hostess csajhoz odamentem termékmintáért, és már olyanokat mondott, hogy "de édi vagy" majd amikor látta, hogy szégyenlős vagyok nevetett.

Vagy az egyetemen sorban vannak a székek, és egy lány próbált oldalasan beslattyogni a sorba, felhúztam a térdeimet, hogy elférjen, egy másik lány a következő sorban hátrafordult és hátba lökte, majd a nyakamba esett, a kezei a nyakam körül voltak vagy 20 másodpercig és az ölembe volt esve, nagyon jó érzés volt, és jó illata volt, igaz hangosan vihogtak a barátnőjével ezen, szóval ezt is elkönyveltem egy szivatásnak, a béna, szégyenlős srácon lehet nevetni, hogy punci van a közelében..

Szinte már heti szinten akad egy ilyen szituáció, és kicsit elegem van, mert nem tudom hova tenni a dolgot.

Kérdésem az lenne, hogy ezt csak azért csinálják, hogy a saját egójukat növeljék, hogy látják, hogy zavarba jövök, aztán kinevetnek, mert egy szivatásnak jó volt ez az incselkedés?



2019. jan. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyám borogass!

Neked is kb pucéron kellene táncolni ahhoz, hogy észrevedd egy nő közeledését... Jó ember, ha legközelebb ilyen van, akkor lépj rá valamit! Senki sem dörgölőzik, simogat, becéz szivatásból. Maximum azon nevetnek utána, hogy mennyire nem veszed a lapod a csajozásban. A leírás alapján szinte bármelyik lányt megkaphattad volna...

2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
ha a farkadat elkezdenék lemélytorkozni talán az már elég egyértelmű jel lenne neked
2019. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Legszebb álmaidat osztottad meg velünk.
2019. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3

ha neked ezek álom kategóriák, akkor neked még nálam is százszor szarabb életed lehet :D:D

sajnállak bro

2019. jan. 1. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szarabb életem. Én kinottem mar a nagycsoportból, Man.
2019. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
te jó isten mekkora tökkel ütött vagy :D bár nekem lenne ilyen problémám azt hiszem könnyen orvosolni tudnám :D szerintem téged meg azért szívatnak mert nem veszed a lapot de ha reagálnál rá valamit lehet meglepődnének :D
2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!