Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy Tinderen 5 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy Tinderen 5 nap és kb.300 jobbra tolás után sem legyen matchem? :D

Figyelt kérdés
Élőben minden gond nélkül tudok ismerkedni. Igazából a kényelem miatt regeltem, de eddig nem úgy tűnik, hogy sokat profitálnék belőle.
2019. jan. 2. 11:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, férfiaknál ez teljesen normális.
2019. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez átlagos.
2019. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
OK! Szerencsére már nem vagyok bizonytalan 20 éves, úgyhogy nem zuhantam meg tőle, csak furcsállottam. Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 2. 11:06
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
dE aZéRt A nŐkNeK éS a FéRfIaKnAk UgYaNoLyAn NeHéZ iSmErKeDnI
2019. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%

Ha ott lennék, nekem se lenne.


De ne is várj semmit. Úgyse lesz semmi jó. Ahogy az csak lenni szokott.

2019. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%

“Férfiaknál ez normális”


Tehát, ha a nőknek sok matchük van, akkor ők egymással állnak párba? Mert egy match = egy férfi és egy nő. Ergo ha egy nőnek sok matche van, akkor ugyanannyi pasinak is matche van, hacsak nem leszbikusokkal van tele az app.


Annak nincs sok matche, aki ronda és/vagy szar képei vannak kirakva. Ezen nincs mit szépíteni.

2019. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

#6


Vagy ugyanaz a néhány férfi viszi az összes "meccset" :P



Mint a való életben :D

2019. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Van olyan haverom, aki nem egy Alain Delon, erősen kopaszodik, sovány, mégis két nője is volt már onnan.
2019. jan. 2. 11:15
 9/28 anonim ***** válasza:
45%

"sovány"


Ez egy pozitív dolog, általában alap beugró.

2019. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

"Tehát, ha a nőknek sok matchük van, akkor ők egymással állnak párba?"


Nem, ők a helyes férfiakkal állnak párba. A nők ~80%-a a férfiak ~20%-ára hajt, akik örömmel szállnak virágról virágra.

Egy ronda lány sokkal, de sokkal több figyelmet kap a férfiaktól, mint egy ronda férfi a nőktől.

2019. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!