Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nem jön össze igazából senki értelemessel a match?

Figyelt kérdés

pedig 95%-ban matchelem a nőket.... aki meg összejön az nem válaszol.


Röhej, vagy ennyire csúnya vagyok?



2018. dec. 15. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagy egyedül.

Látod, ilyen ostobák a nők.

Szeretik látni, hogy mennyi farokcibáló van oda értük, de ők cserébe leszarják mindet!

2018. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Válaszolni nem tudok erre, de ha esetleg egy nő erre tévedne, én is megkérdezném: mi az isten ráncos zacskója értelme van annak, hogy ha párba álltok valakivel (magyarán aki tetszik a profilja alapján!!!), majd rátok ír, annak nem válaszoltok? Ezt soha nem tudtam felfogni. Mert oké, társkeresőn az ír, aki akar, és bár ott is egy utolsó gerinctelen sunyi dolog nem írni legalább egy elutasító választ, de ott még talán megértem - itt viszont semmi értelmes magyarázatot nem találok.
2018. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%

Örülj hogy egyáltalán match-ed van :D Nekem pörgött az egész 1 napig, volt vagy 7-8 match aztán soha többet, Regisztráltam újra. Újra 1 napig voltak match-ek aztán abba maradt. Lehet használni kellett volna ezt a kiemelős dolgot...


Szerintem a Tindernek mára már annyi. Magyarországon legalábbis. Elterjedt róla, hogy aki ott van az csak baszni akar, lehetőleg aznap este. Ezzel a lendülettel húztak le róla a értelmes jányok. Ha ők elhúztak én miért maradjak?


Ne Tinderen keresgélj.

2018. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Átlagos pasinak heti kb 2 match jön össze, és havi egy beszélgetés. Ha neked ennél több van, akkor jóképű vagy. Top 10% játszótere a tinder igazándiból, mindkét nem felől. Ezek szerint te kiesel ebből, és inkább valahol a top 20%-ban vagy. Ami még mindig elég jó lehetőség az átlaghoz viszonyítva. Valószínűleg sokkal több esélyed lenne élőben ismerkedni, feltéve ha jó a beszélőkéd, vidám-magabiztos a kisugárzásod.


26f

2018. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziamizu-val ne is reménykedj...
2018. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem így kezdek 😎😡
2018. dec. 24. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!