Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Addig nem érdemes nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig nem érdemes nőkkel ismerkednie egy férfinak, amíg nem teremt egzisztenciát?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 14:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi ésszel azután sem
2019. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
6%
Így van. Màr csak maga miatt is. De az egzosztencia alatt nem bizti hogy mindenki ugyanazt érti. Nekem pl. Megtakarítàs, ( ha lehet) önàlló lakàs, autó. ( nem bmw 6os, persze , de szerintem ez alap màr)
2019. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%

Meg addig se, amíg nulla az érzelmi és értelmi intelligenciád.


És mit kezdesz a pénzeddel, ha gyáva nyuszi vagy leszólítani egy nőt és nem tudod kifejezni magad, hogy hogyan érzed magad mellette?

2019. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
3as! Es utàna mit kezdesz a nővel, ha leszólítottad és mondjuk randizni kezdtek? Hotelszobàba viszed busszal vagy sétàltok egyet a viràgàgyàsok körül? Fel kell mutatni valamit, na, akàrhogy bis forgatjuk.
2019. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

Embeeeeer! Havi nettó egymillió felett keresek szoftverfejlesztőként. Több sikerem van a nőknél? Nem! Vagyis ha fizetek, persze. De amúgy ugyanaz a ronda srác vagyok nekik, aki régen voltam.

Egzisztencia, intelligencia, normális értékrend - nem számít. Legyél jóképű és ismerkedj ezerrel. Különben meg készülj fel az egyedüllétre.

2019. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Addig, amíg nincs meg mindenem, semmi értelme bátornak lennem, mert mindenki elutasítana, kivéve a prostikat.
2019. jan. 2. 14:36
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

#4


1. nő vagyok

2. ki a fene akar azonnal b..szni egy ismeretlennel pár randi után?

3. mert most jelenleg hajléktalan mind a két fél, vagy mi? ja, szülői házba menni cink, de azt hangoztatni, hogy nőzéshez milliók kellenek, az nem ciki

2019. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

5-ös:


Gyúrd ki magadat, és az általa megnövelt tesztoszteronszint az arcodra is áldásos hatással lesz.

2019. jan. 2. 14:43
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Van egy olyan gyanúm hogy neked kérdező még a pénzzel sem sikerülne !
2019. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%
7es te most frankón ràmszàlltàl? Tudod hogy erz bullyng? Amúgy én csak a mai nőkből indulok ki, mert ez van. De mondjuk annyit jhavîtanék a mondandómon, hogy ismerkedni érdemes egzisztencia nélkül is, de ha valaki komolyabbat akar , ott fel kell mutatnia valamit. ( ja s egy ettől független dolog, sajnos rànyomtam a zöld kézre nàlad, de ha lehetne , ràdnyomnàm kétszer is a pirost)
2019. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!