Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek sem érdemes addig...

Szerintetek sem érdemes addig nőkkel ismerkedni, amíg meg nem teremtem magamnak a kellő egzisztenciát, amikkel talán már észrevesznek?

Figyelt kérdés

Idén végzek középsuliban, és barátnő még nemigen akadt. Nyár elejétől szeretnék főállásban dolgozni, egyetemen, főiskolán nem gondolkodom egyelőre, mert nincs rá keretem. Jelenleg diákmunkákat vállalok, de nem tudok sokat dolgozni, mert reggeltől délután 4-ig iskolában vagyok.


Amúgy az egzisztenciát úgy értem, mint autó, lakás, lehetőleg felújított állapotban megfelelő berendezéssel, kisebb-nagyobb félretett összeg. Ha nincs egzisztencia, mégis mit mutassak fel egy nőnek? Mit lehet egyáltalán felmutatni? Személyiségem nem nagyon van, vagyis nincs mi megfogja a lányokat. Érzelmi intelligenciám sem nagyon fejlett, mert nem rendelkezek tapasztalattal.


(19/F)


2015. jan. 29. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem! Ne várj addig!

Nehogy már készpics**a meleg szobát adj rögtön!

2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés!
2015. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi kettőt felmutathatnád, az elég szokott lenni, ha mondjuk még tanulsz, mert a tanulással együtt jár(hat) a jobb élet, jobb fizetés, stb.


Az életnek nem csak az anyagi oldala van, kellenek az érzelmek, az emberi kapcsolatok, maga az emberség is, ha azok nincsenek meg, az olyan, mintha csak érdekből, vagy kényszerből lenne két ember együtt. Legalábbis szerintem.

2015. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"egyetemen, főiskolán nem gondolkodom egyelőre, mert nincs rá keretem."


jó pár államilag támogatott egyetem/főiskola van.

amúgy szerintem egyáltalán nem attól függ a dolog, hogy van-e saját házad, kocsid stb. hanem emberileg mennyire vagy kész kapcsolatra.

2015. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!