Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes interneten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mik a ti tapasztalaitok? Nekem eddig csupa rossz,mert általában hazudtak,vagy nem annak adták ki magukat.

Viszont úgy érzem,mivel jó formán nem járok semerre,így nehezen találok majd párt. Nem egy-két alkalomra,hanrm komoly kapcsolatra. A kérdésem lényege hogy ti,hogy látjátok az internetes ismerkedést,milyen a férfiakkal való tapasztalat online?

Köszi. :)



2019. jan. 2. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

ha csak azt veszem, hogy tartalmas, mély kapcsolatot kereső férfiként nem ismerkedem online..következtess!


persze, nem mondom, biztosan az online ismerkedésé a jövő, valahol működik is jól

2019. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Van ez a dolog a "való világ" ên ott próbálkpznék a helyedben 😀

A netes ismerkedés a kétségbeesés legbiztosabb jele. Nőknél még elmegy de férfiaknál...

Meg olyan erőltett az egész szerintem. Tinderen már volt siker, de ott is minél hamarabb összehoztam a személyes talit, nem húztam a "ismerjük meg egymást ìrásban" témát.

A mostani csajjal mondjuk facen ismerkedtünk meg, de nem ilyen indìtékkal, ìhy totál véletlen alakult ìgy.

2019. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 he84 ***** válasza:
Neten át is lehet jó. Na meg élőben sokan sietnek, épp dolguk van és nem szívesen veszik, ha leszólítják őket és ismerkedni akarnak velük. Neten át van időd elmondani, leírni jól amiket szeretnél, élőben sokszor ez nem túl lehetséges. A szórakozóhelyeken meg legtöbben nem komoly párkapcsolatot keresnek. Élőben is ugyanúgy lehet hazudni dolgokról, hitegetni a másikat, ez butaság hogy élőben mindig jobb, mert nem így van.
2019. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát,valahogy nekem is az az érzésem,hogy nem jól járnék neten,mert valahogy az interneten,olyan sok mindent kell hirtelen megismerned a másikból,ahhoz,hogy megbízz egy picit is benne. Azt hiszem,marad az élőben ismerkedés. :)
2019. jan. 2. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazok az emberek járkálnak az utcán a való világban, mint akik a neten ismerkednek. Neten legalább hamarabb kiderül ha perverz/idióta.
2019. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is szoktam neten ismerkedni mert kevés olyan helyen fordulok meg ahol potenciális randipartnereket találhatnék.


Óvatosnak kell lenni, sok rosszat hallottam én is de ott vannak a tűk a szénakazalban. ;)

2019. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem érdemes, nagyon sok negatívuma van, de jobb híján, vagy csak mert az is egy lehetőség, élni kell vele, de csodát ne várj...

44F.

2019. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Férfiként az a tapasztalatom, hogy sosem vagyok elég jó a nőknek... 😃

Szóval nagyon ritkán találkozik a kereslet-kínálat.


Sok pasi csak szextársat keres. Ez jó azoknak a nőknek, akik zintén szextársat keresnek, de nagyon rossz azoknak, akik komolyat.

Azok a pasik, akik komolyat szeretnének általában azért kerülnek a netre, mert élőben nem megy nekik. Lehet félénkek, szimplán csak rondák, vagy bármi (innen, ebből a félelemből jönnek a hazugságok is, amibe belefutottál).

Nekik nem írnak vissza a nők, mert nem szimpatikusak senkinek sem. Ők csak a.hercegeknek írnak vissza, de azok meg szinte mind csak szexre mennek.

A félénk csávók meg hiába írnak mindenkinek, ők el vannak ítélve már a megjelenésük miatt is.


Ördögi kör. Szökőévente összejöhet még így is egy kapcsolat netről, bárkinek. Szóval nem a legrosszabb hely a világon, de nagyon rika az, hogy átlag pasiként találj egy átlagos lányt, akinek te viszont bejössz, és mindketten komoly kapcsolatot szeretnétek, vagy a nő szempontjából: baromi ritka, hogy átlagos lányként találj egy olyan pasit, aki nem igénytelen, elfogadhatóan néz ki, átlagos belsővel rendelkezik, bejöttök egymásnak, és szintén komolyat akartok.


Én azt mondanám, hogy naponta pár percet pörgetni a tindert, miközben wc-n trónolsz... megéri. Nem ettől kell várni, hohy legyen valakid! Ahhoz inkább rakd rendbe magad, és mozdulj ki, új ismerősöket kell szerezne, új hobbi, munkahelyen keresztül, sulin keresztül, ismerősökön keresztül(pl házibuliban). Lehet nem köztük lesz a nagy Ő, de valószínűbb, mint a társkeresők.

2019. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem, pénz és időpocsékolás. :)

Inkább add a szegényeknek azt a pénzt, amit erre fordítanál. :) F

2019. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:

Nem értelek kérdező, hogy akkor minek kérdezted érdemes-e neten ismerkedni, ha te mégis ahhoz ragaszkodsz jobban, hogy inkább nem? Ha nem nagyon hiszel másoknak és csak a magadéhoz ragaszkodsz, akkor felesleges a kérdés, már bocsi. Aki kérdez, az legyen nyitott, rugalmas az adott témán belül és higgyen másoknak is. Ha nem hiszel pár embernek, akkor minek kérdezel? Eléggé fura. Jó lenne, ha a válaszaim lényegére koncentálnál és nem arra, hogy mi miért nem jó mégse! Nem akarlak bántani, de nagyon nem bírom, hogyha bármennyire is hiába írok és nem a lényeget szűri le a másik. Olvasd el újra figyelmesebben az előző válaszomat is, remélem most már lejön a lényeg! És nem kell hirtelen, gyorsan megtudnod a neten a másikról, pont erről beszéltem, hogy neten át több időd, jobb lehetségeid vannak stb., olvasd vissza!


Ezen kívül nekem például egy régi jó barátom több éves netes ismerettség során alakult ki. Végül csakis barátok lettünk, de nem nagy baj, már több mint 10 éve vagyunk barátok a mai a napig is, néha szoktunk talizni (sétálni és beszélgetni) 2014. áprilisa óta, azelőtt csak pár éve egyszer taliztunk egy rövid időre.


Nem szabad, nem jó csakis párkapcsolatra rágörcsölve keresni, ismerkedni! Az a legjobb, ha eleinte csak barátság alakul ki, de az legyen őszinte és valós. Ne legyen semmiképp se hátsó, többlet szándékkal, mert az úgy már nem igazi barátság, hanem érdekbarátság.


Amit pedig a 8-as válaszoló írt, csak részben igaz. Ő kissé általánosított, így nem a legjobb. Több érett normális, főleg átlagos nőnek simán bejön az áltlagos, átlag körüli férfi, még a némiképp csúnyák is, ha olyan a viselkedése és a kisugárzása. Nem csakis a hercegekre, nem csakis a szépfiúkra várunk, ez egy általánosító tévedés. Legalábbis a normálisabb, nem túl magas elvárású nők tuti. És nem minden a megjelenés, perszw aki felszínes, kényes, annak sajnos főleg, vagy csakis a megjelenés, a külső számít.


Remélem most már mindent értesz megfelelően.

2019. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!