Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol lehet ismerkedni normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Badoo, tinder, anotalk meg ilyen hülyeségek kivételével?

Nem feltétlen párkeresés céljából, csak úgy barátkozni, és meglátnánk hogy alakul.


F25



2018. okt. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves nőként anotalkon szoktam elütni néha az időmet. Itt olvastam róla először, ránéztem, és valljuk be kell hozzá türelem meg kitartás, sőt humor is, de nem lehetetlen a dolog. Egyszer egész jól elbeszélgettem egy sráccal, konkrétan az egész délutánt átdumáltuk, karrierről, hobbikról, célokról, filmekről, zenéket ajánlgattunk egymásnak... szóval teljesen baráti volt a dolog. Adott is egy email címet, hogy később megtaláljam, de mint kiderült barátnője is volt, szóval nem éreztem volna túl korrektnek, még hogyha szimplán barátilag küldözgetek neki zenéket ''titokban'', azt sem.

Viszont ez csak egy pozitív példa, és már így is bőven elég karaktert pazaroltam erre a válaszra anélkül, hogy megkérdezzem: homoszexuális kategória? Komoly? :D


Visszatérve (lehet ennyit kellett volna eredetileg is írnom), ha van türelmed, akkor akárhol találhatsz normális lányt. Az már más kérdés, hogy mi számít neked normálisnak, és a belső értékei mellett a külső adottságokra mennyi szűrsz rá... mert ha nagyon szűkìted a kategóriát, akkor kevesebb lesz a normális is. Mint például elég kevés normális lányt fogsz találni, aki homokos, kivéve ha egy játszótérre mész, de akkor az meg már más kategória. És itt visszatérnék a ''fontos a humor'' részre.. na hát az nekem nincs.

2018. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És közben átkerült normális kategóriába a kérdés, és az előző válaszok is törlődtek, szóval már kevésbé tűnik indokoltnak az előző válaszom néhány mondata. :(
2018. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt is lehet...

2018. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!