Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak szoktak hazudni a korukról társkeresőn, vagy egyesek annyira elhagyják magukat 40 fölött, hogy valóban látszhatnak 60 fölöttinek 40-es éveik ellenére?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%

nem hazudok - a korom elárulásakor szokott vége lenni a csevegésnek :(


42/F

2019. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%

Mindkét nem hazudik a koráról.


Főleg 35 felett, mert rengeteg ember jelöli meg, hogy 35-ig keres párt (a kedvencem, hogy a 25 éves csaj is ezt jelöli meg, meg a 33 éves is, ez utóbbi elég nevetséges).


Sokan gyorsan bevallják, mert csak a keresőben nem akar kiesni (pl ha valaki 30-39-et állít be, akkor úgy gondolja, hogy 40-42-vel még belefér), de én találkoztam olyan nővel, aki egy 10-est lazán lehazudott a korából, és ismerek is olyan lányt, aki nekem csak haver, én tudom az igazi korát, de a társkeresőn kb 5 évente öregszik 2-t :D

2019. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Valóban ennyire lelakott a többség,de már a 30-asok is azok.
2019. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként mindkét nem hemzseg a lelakott emberektől.



Elég körülnézni, egészségtelen táplálkozás, alkohol, cigi, semmi mozgás...

Nők és férfiak is képesek úgy kimenni a boltba, mintha a slozira ugranának ki (mackó alsó, valami 3 számmal nagyobb, kinyúlt, takarítós pulcsi).

2019. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Is-is.

Férfiaknál 40 körül van a választóvonal, és nagyon meglátszik, hogy ki törődött magával az elmúlt 20 évben. Sokan néznek ki öregebbnek.

Másrészt igen, sok férfi hazudik a koráról, belefutottam ilyenbe én is. Nem az a durva, hogy 40 évesnek mondja magát 55 évesen, hanem az, hogy elhiszi, hogy 15 évet lazán letagadhat, és megfelelő partner lehet egy 28 éves nőnek.

Ez a férfi olyan mint a bor túlságosan él a köztudatban, de rohadtul nincs alapja.

2019. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Én nem hazudok egy percet sem a koromról, pedig sokan, akik nem tudják, mennyi vagyok, rendszerint alátippelnek, nem szoktam ilyennel szórakozni, csak jót nevetek, amikor megtudják, hogy mennyi, és csodálkoznak, hogy fiatalabbnak gondoltak.

Fent vagyok egy társkeresőn és nem egy olyan férfi adatlapot látok, aki csak 1-2 évvel fiatalabb nálam a beállításai szerint, de simán hozzáadhatna 10 évet a fotói alapján, vagy nálam max. 8 évvel idősebb, de szintén +10-20 év a képek szerint, és 7-8 év nem egy tragédia korkülönbség a férfi javára, de előbb néznének a lányuknak, mint a párjuknak.

2019. jan. 3. 13:30
 7/27 anonim ***** válasza:
7%
Nézd hercegnő, azért próbálkoznak nálad már csak gebék mert már vénlány vagy. Amúgy arról beszélhetnénk ki a nagyobb hazug ha a koráról van szó...
2019. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Biztos van nők között is ilyen, csak nőként nem őket figyelem. :-)
2019. jan. 3. 13:31
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

@6: én sem hazudtam sosem.



Egyébként az sem jobb, aki a koráról nem hazudik, csak feldob 3x évesen egy egyetemi tabló képet, majd még kihívóan közli is, hogy ugye, hogy semmit nem változott.


Mintha 10 év nem látszana meg az emberen. Az egészben az volt a legkínosabb, hogy egy gyönyörű 33 éves nő volt, csak éppen nem tudott megbékélni saját magával, és ezért tolta ezt a játszmát.



Amúgy szerintem rosszabb hazudni, mert legkésőbb valamikor egy közös nyaralás (szállodai bejelentő), vagy hasonló esetében kiderül az életkor, és akkor mondjuk egy 0.5-1 éves kapcsolatot lehet dobni a hazugság miatt a kukába.

2019. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

A párom letagadott 6 évet.10-et is hazudhatott volna, mert annyit simán letagadhat.

A saját társkeresős tapasztalataim szerint azért nem ennyire rossz a helyzet ahogy írod.Van pár kamu kép fent, ahol beszélgetés után kiderül, hogy 10-20 éve úgy nézett ki az illető meg nem is társkeresés a célja, de általában átlagos ,koruknak megfelelő kinézetű férfiak vannak fent.Olyanba meg nem futottam bele egyszer sem amit te írsz, hogy 40 éves és 60-nak néz ki:D Ez kicsit eltúlzott a részedről nem?:D

2019. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!