Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves nő már valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves nő már valóban nem fiatal?

Figyelt kérdés

Először itt az oldalon találkoztam az elmélettel, miszerint egy nő 16-22 éves korig fiatal, és 20-tól 40-ig minden férfi őket akarja, 25 felé pedig lassan lehet lehúzni a rolót.

25 vagyok, ma a boltban azt sem akarták elhinni, hogy elmúltam 18, és nem egyszer akartak már diákjegyet adni.

Nem vagyok alacsony és/vagy nagyon vékony,csak az arcom kislányosabb kicsit.

Viszont idén először előfordult, hogy egy srác konkrétan túl idősnek titulált. Ameddig nem mondtam meg, hány éves vagyok, azt hitte, 20 alatt, és pozitívan viszonyult hozzám. Amikor közöltem, igazából 25, konkrétan kijelentette, hogy bejönnek neki a kicsit idősebb nők, de a 25 az már sok (ő 22).


Most akkor mindegy, mennyivel néz ki fiatalabbnak az ember lánya, ha betöltötte a 25-öt onnantól már megcsappan az érdeklődés?


2018. dec. 15. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ne ebből az oldalból indulj már ki, ahol minden 3. kérdés arról szól, hogy egy incel vinnyog azért, mert nem jut neki nő :D Ezek arra fogják a szerencsétlenségüket, hogy NÁLUK van túl magasan a mérce, és nem jó nekik, csak a 20 év körüli 90-60-90 nő, közben meg ők nem kellenek a kutyának sem.

Te valószínűleg jól nézel ki, jól tartod magad, ha éveket tudsz letagadni.

2018. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki azt írta,hogy 25 évesen nem fiatal egy nő..az nem normális :D
2018. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél már buta. Magához képest talált túl idősnek.

32/f

2018. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Agyban vannak itt gondok. Nem csodálom, hogy menekülnek a férfiak, ha ilyen sután gondolkodsz vénasszony.
2018. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Jaj dehogyis..csak saját magához érez túl idősnek. Már nem mintha 3 év akkora korkülönbség lenne.
2018. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez igaz, nem fiatal. Ifjú :D
2018. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

26 évesen ezen az oldalon kerestem laza, tartós kapcsolatot. Akkor azt írták, hogy nekem már férjet kéne keresnem, meg szülni, mert abban a korban vagyok. Szóval azóta a kiscipőcskéket horgolom.

Neeeem. :D

2018. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
25 évesen még lány..
2018. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 éves nőként tudhatnád, hogy nem vagy semennyire sem idős.

Inkább azt mondanám, hogy 25 évesen már biztosra vehetem, hogy végzett az összes sulival és van már munkahelye is és 2 lábbal jár a földön.

2018. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy nő még 40 felett is nézhet ki jól. Vannak pasik akik meg kimondottan a 30+-t szeretik.

És az itteni luzerek még életükben nem láttak pinát.

Nehogy már higgy nekik.

2018. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!