Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félti tőlem a lányt a tesoja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félti tőlem a lányt a tesoja vagy ez mi? Hogy kerülhetnék közelébe?

Figyelt kérdés
Múlt héten megismertem egy lányt aki haverom nővére. Levett a lábamról :kisugárzás, szépség, kedvesség minden megvolt benne és azóta nem megy ki a fejemből. Tesója mikor érdeklődtem utána nem hajlandó megadni semilyen elérhetőségét. Biszexuális férfi vagyok és tesoja szerint ő soha nem kezdene biszexuális férfival ezért kár keresnem őt. Most komolyan ez kifogás? Miért nem ad legalább lehetőséget a lánynak hogy ő mondja ezt nekem? Normális életet elő, normálisan kinéző, igényes ember vagyok rendes munkával kocsival sportolók lakásra is gyűjtök. Mi baja lehet,nem ismerem régóta de elvileg bir engem. Mit lehet tenni ilyenkor? A lányt azóta sem tudom kiverni a fejemből szeretnék találni vele de így hogyan? Ti mit tennétek a helyemben?

2019. jan. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Aki biszex, annak két szerelme lesz, úgyhogy én ezt egy tesónak sem kívánnám bármelyik testvér helyében.
2019. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy mivan? Na lehet hogy ő is pont ezt hiszi. Nem igaz. Monogám típus vagyok kapcsolatban sose dgtam félre. Párkapcsolatom eddig még csak férfival volt lehet ez is a baja. De egy esélyt meg adhatna. Megkedveltem nagyon a lányt bár újra láthatnám.
2019. jan. 3. 22:55
 3/5 anonim válasza:
Ha tudod a lány nevét, miért nem írsz rá facebook-on, vagy jelölöd ismerősnek (vagy mindkettő:D)? Miért kell, hogy a tesója adjon elérhetőséget, vagy engedélyt? Keresd fel és lépj vele kapcsolatba. Megjegyzem teljes mértékben veled értek egyet, nagyon unfair dolog amit a haverod csinál.
2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kerestem Facebookon? Még a tesója ismerőseit is eggyesével átnyálaztam és sehol.
2019. jan. 4. 23:35
 5/5 anonim válasza:
Akkor nehezebb a helyzet, esetleg még instagram-ot nézd meg. Próbálj minél jobban lenni ezzel a haveroddal és akkor lesz esélyed, hogy találkozol még a nővérével is. Más ötlet most nem jut az eszembe sajnos
2019. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!