Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a bevált ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a bevált ismerkedési helyszínek, szituációk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hiszek abban, hogy nem véletlenül találkozunk bizonyos emberekkel, és arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e kávézós, boltos, tömegközlekedéses "spontán" találkozásaitok, történeteiket, amikből barátság vagy szerelem szövődött később?


Nagyon vágyok ilyen 'véletlenekre', és ha idén új városba költözök az egyetem miatt..Úgy örülnék, ha lenne ilyen tündérmesébe illő összetalálkozásom a nagy Ő-vel. :( Naív kislányosan hangzik..és tudom, hogy kevés esély van rá. De azért ott van bennem, hogy hátha mégis..


Kicsit félénk lány vagyok, és nem igazán járok szórakozóhelyekre vagy bulikra, mert elég sok 'nőcsábász' fiúba botlottam már bele..Nem is érzem annyira hozzám valónak az esti életet.


De azt is tudom, hogy tennem kell azért, hogy barátokra találjak, és nyitottnak kell lennem a társalgásra, ha mondjuk az órák előtti szünet van, vagy hasonló.


Tanácsokat is kérnék tőletek..


Milyen szakkörre, klubra, tanfolyamra érdemes beiratkoznom, ahol előfordulhat kedves, többre alkalmas férfi hosszútávra?

Filmklub, könyvklub (nem tudom létezik-e ilyen, de szeretek olvasni)..

Volt már olyan, hogy elmentetek ilyen "szervezett túrára", vagy csoportos kirándulásra, és ott ismertetek meg egy szingli férfit, akivel később több lett közöttetek?


Ha befizetek egy buszos külföldi kirándulásra (mondok egy hülyeséget..légyszi ne nevessetek ki. Plitvicei-tavas bigyóra mondjuk :D ) , akkor lehetséges, hogy egy srác vagy férfi egyedül megy el rá? És mi rá a garancia, hogy akarna is velem beszélgetni? Úgy tudom, hogy ilyen buszos útra családok meg nagyobb társaságok szoktak elmenni.


Vagy ha elmennék a Balatonra dolgozni nyáron..Tudnék barátokat találni?


Vagy iratkozzak be társastáncra? Mennyire gáz dolog lenne?


Létezik az, hogy tényleg beválik, ha beülök egy kávézóba egy könyvvel mondjuk,(vagy később a jegyzeteimmel), és megszólít egy srác vagy férfi, ha látja, hogy egyedül ülök? Nem tűnne olyannak, hogy 'kiraktam magam' a kínálatba? :/



20 éves vagyok, és nem vagyok csúnya (állítólag), de nem viselek erős sminket, és kirívó ruhákat.



2019. jan. 6. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmentenélek egy zombihorda elől?

32/f

2019. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne gúnyolódj rajtam első, légyszi. :/


Várom a többi történetet, választ még.

2019. jan. 11. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a sportban hiszek, azáltal mindig lehet ismerkedni, és van még 1000 más előnye.


Persze koedukált sportra gondoltam, nem egy női kézilabda csapatra ;-)

2019. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak önkéntes programok is, szerintem az is jó, bár még nem próbáltam.
2019. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!