Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos külsővel kezdhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsővel kezdhetem úgy a társkeresőkön az ismerkedési szöveget hogy "szia mizujs, szimpatikusnak tűnsz"?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 00:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
14%
Az tök mindegy hogy kezded csak ne legyen unalmas a beszélgetés és a külső nem minden.
2018. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Csak a mizujs szot neee... szerintem az már annyira gaz és sok nő kifut tőle a világból

Szia mizujsra úgy sem lehet semmi jot vissza irni max annyit : szia semmi

Egy vad idegen a mizujs kérdésre nem fog semmi érdemlegeset irni mert incs rá oka nem ismer

N 24

2018. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Pont így ne! A mizujs amúgy is kerülendő, a szimpatikusnak tűnsz-et meg 100-ból 99 pasi írja. Valamivel ki kell tűnni, légy egyedi. Pl. írj a fotójáról valamit, vagy ahhoz kapcsolódóan, vagy a bemutatkozó szövegére reagálj.
2018. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Átlagos külsővel tök mindegy, hogy kezded, el se fogja olvasni egy nő sem.
2018. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A "mizujs" indítás soha nem jó.
2018. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez a létező leggázabb kezdőszöveg, ami csak létezik. A mizujsra idegenként nem fog tudni semmit írni, mégis, mit lehetne erre mondani? A "szimpatikusnak tűnsz" is elég gáz megközelítés, arra sem lehet mit reagálni, és ráadásul olyan ötlettelen és snassz, hogy az már fáj.

Szerintem kezdd valami olyasmivel, hogy "szia, nagyon jó a képed, az a te kutyád/helyileg itt-ott készült/az a háttérben ott nem a mittudoménmi?" vagy valamivel utalni a saját bemutatkozó szövegére, hogy te is szereted azt az együttest, volt-e már koncertjükön vagy ilyesmi. Tehát valami olyasmi, amire tud reagálni, ami már önmagában társalgást indít. Az, hogy szimpatikus/tetszik az felesleges körítés, nyilván bejön, hiszen azért írsz rá. Én az ilyenektől falra mászok, fantáziátlan és tényleg, most mégis, mit lehet már erre mondani? Mizujs- semmi. Szimpatikusnak tűnsz. Köszi. Pont. És ezzel le is van tudva a beszélgetés, esetleg még el tudod húzni pár hasonlóan kínos és kellemetlen üzenetváltásig, ha nagyon nyomulsz és interjúztatod. Ez predesztinálja az ismerkedés sikertelenségét, semmiképpen sem javaslom.

2018. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
37%
2018. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy kezdheted, rajtad kívül még tízezren írják ezt - ennyi ember nem tévedhet :D


Viccet félretéve, találj ki valami egyedibbet. Mondjuk egy kérdést, amire reagálni kell, ami beindítja a nő gondolatait. Legjobb, ha a fotóira reflektálsz (ha van neki).

"Helló, látom, van egy tetkód, én is akarok csináltatni egyet, te hol varrattad/nem fájt?" stb.

"Nahát, látom, Balatonbüdöskén nyaraltál, régebben én is jártam ott, még mindig olyan jó arra a lángos/szeretsz utazgatni?"

2018. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak a mizujst ne. :) Borzalmas ez a szo. Mondjuk beleszohetned h elolvastad az adatlapjat es ez legyen is igaz. En ertekelnem, h vette a faradsagot annak az elolvasasara, aminek a megirasara meg en vettem a faradsagot.
2018. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem egy kis empátia szükségeltetik, hogy rájöjj, miért is nem működik ez a szöveg. Mint korábban már leírták, erre semmit nem lehet írni, egy idegennek nem fogsz olyan jellegű információkat kiadni, amivel erre a kérdésre válaszolni lehetne. Tehát a válasz erre nagyjából: jól vagyok/ semmi extra, ha jó fej a csaj még esetleg egy 'és veled?'. Nem árt valami konkrétabbra rákérdezni a képei/ adatlapja alapján.
2018. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!