Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtek meg értékes, érdekes, intelligens lányokkal pesten?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Én kimegyek az utcára és simán.

Te? Sehogy.

2019. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Úgy, hogy nem vagyok én sem kőbunkó, és 2 perc alatt levágják, hogy nem káposztalé van a fejemben. Igazából nekem az első 2 perc a nehéz :D
2019. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok.

Kettes, egyetértek. Amíg rá nem jön, hogy nem csak meg akarod dugni, hanem csak ismerkedsz, addig egy kicsit necces. Utána semmi gond.

2019. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Ja. A csajok ilyen önámítóak. Mert megdugni mindenképpen meg akarod... De legalábbis szexuális vonzalom miatt mész oda, mint ahogy AZ ÖSSZES FÉRFI. Ezt kár is tagadni.
2019. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Viszont a megdugás nem egyedüli indíték, ezt gyorsan hozzáteszem, mert a rosszhiszemű mimózák (többség) rögtön a legrosszabbat látják bele a válaszomba.
2019. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát nem hiszem, hogy itt bárki írna neked. Személy szerint a "valóságban" jobban tudom értékelni az embereket. Mert írásban mindenki kicsit más. Persze abból is sok mindent le lehet vonni.

Hát bizonyos programokon, rendezvényeken, társaságban, klubbokban vagy egyszerűen séta közben. Ismerek olyanokat, kik úgy ismerkedtek meg, hogy a lány kezéből véletlenül a buszmegállóban kilökte a holmikat a srác.

2019. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Értékes lányokkal tartalmas kapcsolatra

[link]

2019. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy lány sem ismerkedik itt aki értékes és intelligens:D ott egy csomó lehetőség a valo életben.
2019. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
számomra is hihetetlen leirni de bdsm csoportban, pixin
2019. jan. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehol.
2019. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!