Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak bulik vannak? (bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bulik vannak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy vajon léteznek-e leszbikusoknak/biszexeknek más csoportos ismerkedési lehetöségek, vagy csak szórakozóhelyeken szoktak ilyen bulikat csinálni?


Például én szívesen venném, ha akár valami könyvklub féle, vagy jóga óra, vagy akár csoportos színházba menetel lenne.

Igazából arra gondolok, hogy egy részt nem mindenki szereti a bulikat (például akik inkább introvertáltabbak), másrészt meg lehetne próbálni az egészséges dolgok megismerését is.


(személyes vélemény, hogy azért nem szeretek buliba járni, mert próbálok egészségesen élni, és az ivás/lerészegedés nem az én müfajom, viszont szívesen ismerkednék olyanokkal akik hasonló véleményen vannak, esetleg ök is párt keresnek.)


20/L



2019. jan. 9. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak bulik, semmi szex?
2019. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvastam a qlit-en, hogy volt pingpong, meg valami randit is szerveztek. :D

Egyébként én se vagyok bulizós fajta.

21/L

2019. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Nem tudom miért került át ebbe a kategóriába, de a kérdés továbbra is leszbikusoknak és biszex lányoknak szól

2019. jan. 9. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 3 meleg srácot és 1 bi lányt ismerek de színház jóga meg ilyenekre nincs igényük. Alterego-ba szoktak járni.

Valszeg ezért vannak csak bulik. A többit nem lenne értelme így fenntartottai.


Azért mert TE 1 leszbikus lány vagy aki szeret jógázni ettől még nem minden leszbikus jógás. Ezért nincs ilyen hely.

2019. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A TámPONT Budapest facebook oldalán pl. társasjáték estét is hirdetnek januári eseményeknél meg leszbikus találkozót stb. De mint az előző válaszoló is írta a qlit is szervez programokat, szokott lenni ping-pong, rapidrandi, kocsmakvíz, impró est stb. Pinkvanilla oldalán is értesítenek ha van valami esemény. Érdemes minden létező LMBT+ felületet bekövetni, feliratkozni, regisztrálni rá, hogy képben legyen az ember ha még nem volt ilyeneken :D ( labrisz, háttértársaság, pride, insta meg face oldalak is opciók )

Biztos vannak filmes vetítések meg könyves programok is.

Szép estét! Remélem valamennyire hasznos volt a válasz.

2019. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!