Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyári munkás akkor sem kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári munkás akkor sem kéne a lányoknak, ha egy bolthálózatot felépített volna, és Magyarország egyik leghíresebb influencere lenne?

Figyelt kérdés

Jelen esetben róla van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=UFii-zXA15E

Itt olvastam ezt egy nőtől:


"gyári munkáshoz már volt szerencsém. A munkás megmarad munkásnak"


Ez ilyenkor is érvényes? Vagy kizáró ok, hogy nincs diplomája, hiába beszél intelligensebben, mint sok diplomás srác?



2019. jan. 14. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, mindenkinek szíve joga olyannal összejönni, akivel akar. Mindenki olyan elvárásokat állít fel a másikkal szemben, amilyet csak akar.


És te összejössz bárkivel? Kétlem. Nos, van, akinek meg ez a véleménye a gyári munkásokról. Másnak meg más. Diplomások is dolgoznak gyárban, mert éppen a szakmájában nem kaptak melót.

2019. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A lehetőség mindenkiben ott van, de csak kevesen tudnak kitörni.
2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, hogy aki ezt mondja az lazán jön össze sitt szélén táncoló hmmm... "vállalkozókkal"...
2019. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy bolthálózatot felépített és influencer, akkor gondolom már nem gyárban dolgozik.
2019. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Sok gyönyörű és állítólag értelmes intelligens nőt láttam már együtt, ahogy írják ilyen sittesekkel akiknek még munkájuk sincs....


Ha gyári munkás vagy akkor nézz ki nagyon jól, legyél nagyon jóképű sportos, és nem lesz gond.-

2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
1982 és 1988 között egyetemi tanulmányokat folytatott Debrecenben, Budapesten és Münchenben, illetve magánúton zenét tanult. 1983 és 2000 között évente 3-4 hónapot utcazenészként fuvolázott Németországban, Svájcban, Angliában, Franciaországban, Olaszországban és Ausztriában. 1988-ban végzett az ELTE magyar nyelv és irodalom, illetve esztétika szakán. 1991-ben doktori fokozatot szerzett ugyanott, disszertációja címe Hermann Hesse világképe. 1988 és 1994 között budapesti művészeti középiskolákban tanított irodalmat és esztétikát. 1990 és 1992 között az ELTE Művelődéstörténeti Tanszékén tanított zeneelméletet. 1994 és 2000 között szabadfoglalkozású író. 2000 és 2015 között múzeumi teremőr. 2015 óta szabadfoglalkozású író.
2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Magyarországon tényleg az alja dolgozik sima szalagmelósként, a butaság mellé társul a rosszindulat, legundorítóbb kombó... nem bántásból, és tisztelem, aki normálisként kibírja köztük, és szurkolok nekik, hogy kitörjenek, mint a videóban szereplő Handras.
2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az influencer jobban taszít mint a gyári melós... :D Egyébként nekem személy szerint abszolút nem kizáró ok. Merci gyárban dolgoztam már igaz irodán, de nyilván találkoztam gyárban dolgozókkal is. Szerintem semmi baj nem volt velük. Valahol meg tudom érteni azt is aki úgy van vele, hogy minek törje magát a fentebb jutásért amikor 12 óra gyári melóval sokkal többet keres. Inkább nem véleményezném azt aki úgy van vele, hogy már beszélt 1 darab gyári munkással aki kulturálatlan volt, ezért az összes többi is biztos az.

Na de lényeg a lényeg, influencer kizárt, gyári melós jöhet.

2019. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én csak gyakornokként dolgoztam gyárban, egyetem mellett, de sokan értelmesebbek voltak, mint a diplomás társaim nagy pofával, viszont tényleg sokan a buta és rosszindulat kombinációját birtokolták. Külföldön viszont tényleg durva milyen emberek vannak gyárban, akár jogász végzettségű beváncorló is.
2019. jan. 14. 21:53
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Bakker... még csak pár hete van 400 óra túlóra, és máris az összes gyári melósból influencer-multimilliárdos lett? Fenébe...
2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!