Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz hogy a diplomás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy a diplomás, vezető beosztású nők sokkal nehezebben találnak társat?

Figyelt kérdés
Ennek az az oka hogy csak diplomás és vezető beosztású férfit akar párjának, amiből ugye szintén kevesebb van és ha van is akkor meg a személyiségek össze nem passzolása a probléma?

2019. jan. 15. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja mert egyenlőség ide vagy oda azért a férfi legyen magasabb státuszú meg keressen többet.
2019. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Nyakunkon a 3. Vh majd ott nem fog számítani a diploma meg ,hogy ki mennyit keres nyugi ;)
2019. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Igaz, de nem azért amit te írtál, hanem azért mert kevés olyan férfi van aki belenyugszik hogy a nő keres többet és esetleg ő tartja el a családot. Meg alapból a férfiak nagy része egyszerűen fél a vezető, független, erős nőktől, mert azt hiszik nekik nincs férfira szükségük.
2019. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok diplomás, egyelőre csak egyetemista, de megértem, hogy miért lehet nehezebb egy intelligens, határozottabb nőnek párt találni (most hagyjuk, hogy nem a diplomától lesz valaki intelligens, nyilván nem lesz az, de azért nem a semmire adják). Nem elvárt, hogy a (leendő) párom ugyanazzal a szakterülettel foglalkozzon majd, amivel én fogok, az sem, hogy magasabb beosztásban legyen vagy többet keressen. Az az fontos, hogy minimum legyen annyira intelligens, mint én, szellemileg is legyen számomra partner. Nagyon kiábrándító, ha valaki, aki ismerkedni próbál velem érezhetően butább nálam. Nyilván nem baj, nem mindenkinek voltak ugyanolyan lehetőségei és céljai az életben, egyszerűen csak nem vonzó, ha kb tanítónéni szerepbe kerülök ismerkedéskor és mindent el kell magyaráznom valakinek, ő pedig kisgyermeki naivitással csodálkozik rá olyan dolgokra, amelyek számomra triviálisak. Ha gyerekem lesz, akkor szívesen vállalom ezt a szerepet, de nem ez az, amit egy férfiban keresek.
2019. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Bár én viszonylag hamar megtaláltam a párom, de teljes mértékben úgy gondolom, hogy egy hozzám hasonló nőnek nagyon nehéz. Minden bántás nélkül, sajnos sok férfi nagyon nehezen tudja elfogadni, ha a párja sikeresebb nála, vagy magasabb beosztásban dolgozik, vagy többet keres. Kisebbségi komplexusuk lesz sajnos, és persze nem tudatosan de mindent megtesznek azért, hogy kicsit lerombolják a párjuk önbecsülését.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy hozzám hasonló beosztású vagy sikeres férfit keresek. De mindenképpen olyat, akinek rendben van az önbecsülése, és nem érzi mellettem kevesebbnek magát csak mert vezető beosztásban dolgozom.

2019. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Megválaszoltad magadnak a kérdést.


A nők válasza, hogy "a férfi nem tudja elviselni mert nem érzi férfiasnak magát" pedig városi legenda.


Maximum azok a férfiak nem tudják elviselni, akik ezeknél a nőknél megütik a mércét.

2019. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem hiszek a társadalmi rangokban és az egyenlőségben hiszek, így engem teljesen hidegen hagy az, hogy mi a végzettsége és mennyit keres. Sokkal fontosabb az, hogy egy bensőséges, szeretteteljes, barátságos kapcsolatban éljünk, mint azon rugózni, hogy ki keres többet. Ha a nő nem anyagias akkor nem azt fogja nézni, hogy mi a másik rangja és mennyi pénze van. Az anyagiasság egy megvetendő rosszindulatú tulajdonság.
2019. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
És ez a "bensőséges, szeretetteljes, barátságos kapcsolat" hogyan fog működni, amikor valamire ki kell adni a pénzt? Amikor közösen kell pénzügyi döntéseket hozni? Akár gyerek, akár lakhatás kérdésében, vagy csak simán egy nyaralásról dönteni?
2019. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a férfiak nagy része egyszerűen fél a vezető, független, erős nőktől"

Na ne dumálj éppen a nők írogatják a gyakorin is h

- a férfi keressen többet h legyen aki eltartsa a nőt gyes alatt

- a férfi járjon előrébb az életben és legyen magasabb státuszú, mert ha nem, akkor csak egy parazita lúzer.


Az a szomorú helyzet hogy sok nő már a kommunikáció-büfé szakos diplomájával azt hiszi hogy neki minimum egy milliomos pasi jár...

2019. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!