Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon magas (180 cm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon magas (180 cm és felette) csajok milyen férfit akarnak maguk mellé? (Nem csak magasságra gondolok, de arra is)

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Mire gondolsz, te perverz?

Szerintem ilyen Jaques Fosch méretűt.

2019. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az is elég lenne, ha a 180 centivel nem néznének zsiráfnak, hogy nagyon magasnak titulálod már ezt is. :(


Amúgy a max elvárásom annyi volt mindig is, hogy ha már nálam alacsonyabb valaki, akkor ne legyen napóleon komplexusos. Tapasztalatom szerint a magasságra a pasik görcsölnek rá inkább, ha alacsonyabb párom volt, arról csak rossz tapasztalatom van, mert jajdeciki... mármint a pasinak, nem nekem... meg me hordjak magassarkút meg ne csókolózzunk az utcán meg nem ölel át nyilvánosan stb stb...

Mostani párom egymagas velem, ez így pont jó.

2019. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magasabbat kizárólag, hogy férfias legyen :)
2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Milyet...milyet..

Kb ugyanolyat mint a 150 cm-eres magasságúak. Nem földönkívüli lények a magasabb nők. Nem különböznek a többitől, ahogyan a férfiak sem.

Amúgy a többség egymagas férfit akar legalább. Akkor nincs gond, de sokan belemennek abba is ha alacsonyabb a férfi, mert nem ez a lényeg, mármint a magasság. A férfiasság nem ebben rejlik, ahogyan a nőiesség sem.

2019. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
177 centi vagyok, tehát magyar viszonylatban szerintem már nagyon magas nőként, és a velem egymagas vagy akár pár centivel alacsonyabb is tökéletes lenne. Ennek ellenére 172-175 centi magas férfiak utasítanak el sorra, de ilyen sajnálkozo stílusban, hogy pedig amúgy bejönnek nekik, de hát ezzel a magassággal... Ez kellemetlen a számukra. Nyilván elfogadom a véleményüket, ha nem, hát nem. Bár nem egy fejjel alacsonyabbak nálam, szóval az a pár centi nem érthető, miért annyira ciki nekik. A vicc az, hogy még a nálam magasabbakat is zavarja, mert nem nőies. Úgyhogy én már évek óta utálom a magasságom, ahogy van. Annak meg innen gratulálok, aki így talál párt, mert marhára nem könnyű.
2019. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!