Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves pasi hogy csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves pasi hogy csinálja hogy szó szerint 30-nak néz ki?

Figyelt kérdés

Tehát ne úgy értsétek hogy a korához képest jól néz ki hanem, tényleg úgy néz ki mint aki 30 éves.


Nem jelenthet ez problémát a párkeresésnél? Mert hogy őt 30-nak nézik de közben ugye 40 és ha elmondja akkor azért van olyan nő aki a nagy korkülönség miatt nem akar vele lenni.



2019. jan. 17. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Genetika és életmód. De 90% genetika. Én 31 éves vagyok, de kinézek vagy 23-24nek. Tavaly előtt például elkertek a személyimet italboltban.
2019. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Vannak ilyen gyerekképű férfiak, akiknél később is csak az lesz az öregedés látható jele, hogy ráncosodik.

A baj akkor lesz, ha felregisztrál egy társkeresőre az életkorával, és találkozik egy hasonló korú nővel, aki viszont vagy 10-zel idősebbnek néz ki.

2019. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Genetika + nem rontotta el magát piálással, drogozással, bulizással, szemétkaja evéssel, nem mozgással.


Nem jelent, mert a nők egy elég nagy része simán összejönne 10-20 évvel idősebb férfival is (akkor is ha azt hiszi magáról, hogy nem), ha már elkezdett vonzódni hozzá és bevonzotta a személyisége, de kiderül hogy idősebb, mint amennyinek látszik.

2019. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
#3-nak igaza van.
2019. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

A genetikai potenciál 120 év.


Egy mai átlagos negyvenes úgy néz ki mint a potenciál szerinti 70-es.


Életmód és táplálkozás.


A denaturált élelmiszerek(ami ennivalónak néz ki, de nem az) és a különböző vegyszerek elterjedésével amikkel egy átlagember nap mint nap találkozik szépen megfigyelhető hogyan csökkent például a férfiak erőszintje és hogyan lett a demencia már már várható jelenség az idős emberek körében, holott ez x évvel ezelőtt a mai átlaghoz képest rendkívül alacsony volt.


Egy átlagos férfi egy ml ondóban mérhető spermiumainak száma a száz évvel ezelőtti átlagnak csaknem a fele.


"1938-ban volt az első olyan felmérés, amikor azt találták, hogy 120 millió spermium volt 1 ml ondóban. Ez a statisztikai adat a 90-es évekre 70 millióra csökkent, és ha grafikusan továbbvetítjük a tendenciát, azt látjuk, hogy 2035-re olyan alacsony spermiumszámhoz érünk, ahol az andrológusok és a WHO szerint a férfiak nem képesek megtermékenyítést elérni, az átlagos spermiumszám 20 milliós érték alá csökken."


A fogamzásgátló hormonkészítmények terjedésével a csapból folyó ösztrogén(női nemi hormon) mennyisége jelentősen nőtt, egy átlagos városi férfi minden nap issza, viszont ha ásványvizet választ akkor pedig nem ösztrogénnel, hanem ösztrogénhatású vegyületekkel találkozik amik a műanyag palackok faláról oldódnak ki.El lehet képzelni mennyivel rombolóbb ez, ha mondjuk nem víz van a palackban hanem valami cukros és szénsavas híg fos.


Nemrég olvastam egy olyan cikket is, ahol egy közel keleti város szennyvizét az egyik folyóba ürítették a csatornarendszeren keresztül és azt tapasztalták, hogy a hím halak nemet váltottak.


Továbbá fontos (lenne) az optimális mentális és érzelmi egyensúly fenntartása is a fizikai mellett, jó hír, hogy mind a három terület fejleszthető, az elérhető tudásanyag a témában elég széles spektrumot fed le.

2019. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Hamarosan 26 vagyok és 18-20-nak tippelnek. Ahogy írták genetika, sok mozgás és egészséges életmód. Még a rengeteg stressz sem látszik rajtam sehol.

25F

2019. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
28 vagyok, a mai napig elkérik a személyimet...
2019. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
43 vagyok, de 32-nek néznek. Nekem ez a mai napig átok, soha nem élhettem meg azt, mint amit a generációm többi tagja. Fiatalon lehetetlen volt csajoznom. Mindig gyereknek néztek.
2019. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Genetika, életmód, sok alvás.

A jó benne, hogy 38 évesen is egy csomó huszonéves lány megvolt úgy, hogy 30-nak hazudtam magam.

2019. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
#61: Vagy ők is hazudtak neked :D
2019. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!