Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek valakivel. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek valakivel. Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem el beszelgetni egy lánnyal Tinderen. Kenyaban lakik. Kerdeztem hogy talalt rám, azt irta hogy tinder gold-ot hasznal amivel barmilyen orszagban tud keresni... Regen sokszor megtalaltak főleg afrikai orszagokbol nők, akik vagy robotok voltak vagy kamu emberek akiket 2 mondat után kiszűrtem. Ezzel "nincs is baj" .. Viszont a mostani nagyon valodinak tűnik. Nem sietteti a beszélgetést, teljesen normális. Természetesen ha véletlenül arra terelné a témát, hogy leszek szíves penzt kuldeni, mert bajban, nem fogok.. Vasarnap fel is hivjuk egymast skype-on ahol okosabb leszek, de addig is erdekelne a velemenyetek. Lehetséges hogy valodi nő?

2019. jan. 18. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiderul legyél türelmes. Ezt így nem tudatjuk mi sem. Skype-on kifog derülni.
2019. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy hasonló esetek, akkor egy Eliza nevű orosz nő írt rám emailben. Elmondása szerint a viszony.hu-n talált rám, holott nem is voltam regisztrálva.

Váltottunk pár levelet, aztán hirtelen eltűnt.

Fogalmam nincs, hogy juthatott el az email címem, elképzelhető, hogy valaki szóráozott velem, de annyi mindent írt magáról és direkt figyeltem, hogy lesz-e valamiben ellent mondás,de nem volt.


Azt gondolom, úgyis kiderül, a lényeg, hogy ne legyél vele túl bizalmas, amíg ki nem derül, ne adj meg magadról semmilyen adatot. Én még képet se küldtem és a várost de mondtam még, ahol lakom és milyen jól is tettem.

2019. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valódi is, és nem is lehúzós, ha nem tudtok találkozni, akkor miért beszélgettek?
2019. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm a részletes választ!

#3 Azt mondta hogy meglatogat. Ha kiderul hogy nem kamu, akkor en is. Most eppen hollandiaban élek.

2019. jan. 18. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Kenyában tudnak magyarul? Vagy hollandul beszélgettek? Vagy te tudsz kenyaiul..?
2019. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ovakodj ember, a szervkereskedok ilyen módszereket alkalmaznak. Igen, felbérelnek szegény nőket, hogy fűzzenek be külföldi embereket pont azért, hogyha elvisznek Kenyába, sose találják meg a tetemedet.

De az is lehet, hogy a Boko Haram emberei. Eszednel vagy? Maradj a fenekeden és zárd rövidre ezt, vagy úgy akarsz járni, mint a dán és norvég lány, akik Marokkóba mentek és atvagott torokkal, holtan ébredtek fel?

2019. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A megoldás ő jöjjön hozzád aztán "ne engedd vissza" ha szimpatikusok vagytok egymásnak.

Így megmarad a tetemed és a szerveid is és még egy kenyai barátnőd is lehet.

2019. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megígérte hogy meglatogat akkor kamu. De ki fog derulni. Valszeg penzt ker az utazasra vagy ilyesmi
2019. jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Átvágott torokkal, holtan ÉBREDTEK FEL! :DDDDDDDDD
2019. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!