Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet azt valahogyan tudakolni hogy a lány akivel ismerkedek nem e kamu?

Figyelt kérdés
A netes társkeresésnek vannak ilyen veszélyei!

2017. jan. 1. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy barátom 200 km-t utazott egy nő miatt, miután nagyon sokat chateltek es nagyon egy hullamhosszon voltak.. Aztán a randin nem egy nő, hanem egy meleg srác fogadta. Utolag igy mar vilagos volt hogy telefonon miert nem akart soha beszelgetni.. Nehéz dolog. En is megszivtam párszor, bár pont emiatt en mar nem tarskeresozom.
2017. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

persze, találkozol vele és kiderül, hogy kamu e vagy sem.


(vagy ha tudod az adataid, akkor rákeresel fészbúkon) Ehhez ezért nem kell egysebészi képesség.. magadtól is rájöhettél volna!

2017. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nyilván tudom csak gondoltam hátha valaki tud valami nagyobb okosságot!
2017. jan. 1. 11:58
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Vagy beszéltek telefonon, vagy kameráztok webcamon. Jobb okosságot nemigen lehet erre kitalálni, mert egy skizofrén pszichopata troll elég autentikusan el tudja játszani a nőt látatlanban.
2017. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A képére rá lehet keresni Google képekben, behúzod a képét(ha ezt nem tudod hogy kell keress rá vagy írj) és ha nem a saját képe azt látni fogod mert más neve lesz a kép mellett ha rákattintasz, stb. Megnézed kik lehetnek a barátai(Facebook) és van-e közös képük, esetleg más rakott-e ki vele képet, családja után is tudsz nézni általában ott van kik a rokonok. Kivéve ha nem Facebookon beszéltek.

De a képére bárhogy rá tudsz keresni mindegy hol beszéltek:)

2017. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerencsére nem jártam még így, de nyilván bármikor járhatok :(

én úgy szoktam, hogy telefonszámot kérek, többször is hívom, és beszélek vele mire találkát leszervezünk.

Még egyszer sem hagytak faképnél, de ez nem jelenti azt, hogy nem is hagyhatnak. Óvatos vagyok.

26/F

2017. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még sosem jártam így, pedig már jópárszor találkoztam interneten megismert hölggyel. És mindig ugyanazt a személyt kaptam vissza személyesen, mind külsőleg, mind bensőleg. Szerintem csak az igazán balek férfiakat lehet átverni, akik hülyék. 26F
2017. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7.-nek igaza van! Kamerázás nélkül elindulni akár még 10km-re is,őrültség! Aki vakrandiba belefut így,hát meg is érdemli! Ember! Letesztelünk mindenkit! A mai világban sajnos ez az első számú szabály!! Sok sikert!
2017. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nem tudom, de en férfiként is idegenkednek a kamerazastol. Ismerkedtem mar neten, volt, hogy jobban volt, hogy rosszabbul nézett ki a lany mint a fényképein, facebookot szoktam kérni mar 3-4 levélben vagy 1 ora chat utan. Vagy telefont es felhívni egyik este.

De amugy pont emiatt kell erőltetni par nap utan a személyes találkozót.

2017. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!