Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttam ma egy nőt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam ma egy nőt, akinek gyűrű volt a gyűrűsujján. Ez azt jelenti, hogy foglalt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az is lehet, hogy postagalamb.:D
2019. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem is foglalt, le van előlegezve. Rálicitálsz, lehet tiéd lesz.
2019. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen. Gyűrűt bármelyik ujjon lehet viselni, akár lábon is. Inkább a gyűrű milyenségén, jelképén van a hangsúly. Eljegyzési gyűrűt bal kézen szokás hordani, a karikagyűrűt pedig jobb kézen (mindegyiket a gyűrűsujjon).
2019. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a hármas véleményét, viszont azt hozzátenném, hogy sokan nem ismerik vagy nem tartják ezt a konvenciót. Az mondjuk intő jel, ha valakinek a kezén karikagyűrű van. De a többi. Eljegyzési és társai... Nem ennyire kőbe vésett. Ahogy az sem, hogy melyik ujján hord valaki gyűrűt. Vagy hogy egyáltalán hordja e. Nagyon egyszerű.. Ha akar az ember valamit, rákérdez és választ kap. Aztán a válaszból már lehet tovább is vinni a gondolatot, hisz a kontextus megteremtődött. Ha máshova nem is egy bókig.
2019. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A fociban is van kapus mégis lehet gólt lőni.
2019. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok gyűrűt. Viszont ez nálam csak ékszer, nem vagyok eljegyezve.


Szimplán legközelebb lépj oda hozzá:"Szerencsés lehet a vőlegényed!" -egy kedves mosoly kíséretében.

Ha vissza kérdez a nő.

Akkor mondd, h "Csak észre vettem a szép gyűrűt a kezeden, ezért gondoltam , hogy szerencsés a pasi, ha igent mondtál neki. "


Vagy vmi hasonló ügyes csellel ki tudod deríteni, hogy a karika jelent e vmit az ujján vagy sem! 😊


21N

2019. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy gyűrű van a gyűrűsujján.
2019. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha karikagyűrű, akkor lehet, de igazából ott sem biztos. Ha kövesgyűrű, akkor meg bármi lehet, sokan hordanak olyan gyűrűt. Nem feltétlen jelöli azt, hogy menyasszony.
2019. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
El Nath nekem is ez jutott eszembe :D Lehet ha adtál volna neki egy levelet, kérdező, elvitte volna a címzetthez xD
2019. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hordok gyűrűt, de nem vagyok foglalt.
2019. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!