Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adva van egy lány, elkezd ismerkedni egy pasival, de észreveszi a pasin a jegygyűrűt, és e miatt lekoptatja.

Mikor a barátnőjének elmondja a lány, az hatalmas nevetésben tör ki, mert ismeri a pasit, és elmondja, hogy nem nős, csak ezzel "szűri" a csajokat. Mint a Kaktusz virága vagy a Kellékfeleség film főhősei.


[link]


[link]



2018. dec. 11. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én nem igazán értem, hogy lehet egy jegygyűrűvel szűrni a csajokat, de nem hiszem, hogy ez a valóságban különösebben megtörténhetne, mint ami a filmben volt. Egy normális lány véleményem szerint nem fog olyan férfira nyomulni akin ott a jegygyűrű.
2018. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Miért ne?


Én, ha magamból indulok ki megértem, ha egy nő, nős pasikra hajt. Én is jobban kedvelem a férjes asszonyokat. Nem akarják, hogy elvegyem őket, nem kell eltartani őket, nem lógnak folyton a nyakamon, nem szólnak bele, hogy mikor és hová megyek, ki hív, miért a kék inget veszem fel, vagy miért azt a filmet nézem. Gondolom sok nő is örül, ha a pasija nős, és nincs lekötve, nincs anyós, meg ellenőrzés 0-24-ben.

2018. dec. 11. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kretén
2018. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!