Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ebben a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ebben a kapcsolatban benne maradni? Hölgyek válaszára lennék főleg kíváncsi.

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akinek elég kevés kapcsolata volt eddigi életében, nem egy tapasztalt férfi, 35 éves. Társkeresőn megismerkedik egy nővel, aki nagyon szimpatikus számára, nehezen kezdeményez felé, 3 randin csókolják meg először egymást. Innentől felgyorsulnak az események, több randi következik és felmerül az összeköltözés lehetősége és 3 hónap után össze is költöznek. Eddig jól hangzik, de ami a probléma, hogy szinte semmi intimitás nincs közöttük, ha van is, a férfinek merevedési problémái vannak(mással nem volt ilyen problémája). A férfi nem igazán érti miért nem működik a szex közöttük, tanácsadásra megy, nagy nehezen ráveszi a partnerét menjenek párterápiára, de nincs túl sok eredménye. Majd 1 éve vannak együtt mikor egy baráti esküvőn egy közös hölgy ismerős leül vele beszélgetni(ittasan) és kikotyogja, hogy ismerkedésük kezdetén a párja még egy másik férfivel találkozgatott, de az lekoptatta és így ő lett a befutó. A nő szerint a férfi nem az esete a barátnőjének, külsőleg egyáltalán nem tartja vonzónak, de személyiségileg jó partnernek tarja, tudna vele együtt élni és ami fontos, hogy mellette egyáltalán nem érzi, hogy féltékenykednie kellene(ennek azért van jelentősége, mert állítólag korábbi kapcsolatai ezért mentek tönkre ,mert folyamatosan kutakodott és balhézott).

Félreértés megelőzése végett nem én vagyok a férfi.



2019. jan. 22. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a nő vagy? Vagy az ittas hölgy ismerős, akinek bejön a pasi?


Mert ha egyik sem, akkor nem a Te dolgod. Azok döntsék el, akik benne vannak, ne egy kívülálló és főleg ne egy csapat vadidegen, aki nem is ismeri az érintetteket.

2019. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Véleményedre lennék kíváncsi, hogy szerinted ez a kapcsolat működhet és ha igen mit csinálnál?

A férfi rokona vagyok.

2019. jan. 22. 09:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, nem tudhatod mi a jó nekik.
2019. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, lehet, még reggel van, nekem totál zavaros onnan, hogy kikotoygja az ittas nő, hogy a párja másik férfivel találkozgatott..kinek a párja? az egyik nőnek?? Te4hát biszex?
2019. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
jah, a férfihoz ült le? És? Ez már tök mindegy, hogy jön ehhez a merevedési gond? Az előtte is volt.
2019. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szerintem nem lesz túl hosszú életű ez a kapcsolat, hisz se az intimitás nem alakult ki rendesen az olvasottak alapján,pedig ez az egyik legfontosabb pillérje egy kapcsolatnak, másrészt a nő szerintem már csak beéri bárkivel, lehet kapu zárási pánik vagy ilyesmi...

Kinézném a nőből, hogy megfogja csalni sajnos..

2019. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Több ponton is elvérzik ez a kapcsolat.
2019. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Ha a pasi 35 éves és nem túl tapasztalt, meg még merevedési problémái is vannak, a nőt pedig eddig mindenki átverte, megcsalta, és ezért bizalmatlan volt, de ebben a kapcsolatban nyugodtnak és biztonságban érzi magát, és mind a ketten úgy döntenek, hogy bár nem minden 100%os, de szeretik egymást és személyiségileg jó partnernek tartják egymást, mindkettő tudna a másikkal élni hosszú távon, akkor miért ne?


Ez az én véleményem, de ez az ő döntésük és nem szólnék bele.


Ha az egyik érintett fél megkérdezne,azt mondanám, hogy ezt neki kell éreznie, én ebbe nem látok bele.

El tudom képzelni azt is, hogy mind a ketten belefáradtak a csalódásokba és a biztos langyos jobb a semminél, vagy a viharos rossznál, de ezt így tényleg nem lehet kitalálni ismeretlenül.

2019. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfi nem vonzódik a

nőhöz semmilyen szinten,ezért vannak merevedési problémái.Csak kedves,és ennyi.Szerintem ezek ilyen tudat alatti dologok.Már azelőtt is ezt gondotam melőtt arról írtál,hogy a nő mással ismerkedett a rokonod előtt.Én azonnal kilépnék,főleg mert 90% az esélye,hogy én sem érzek semmit.N36

2019. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A kérdést azért írtam ki, mert igazából arra lettem volna kíváncsi női szemszögből, hogy ha egy nőnek külsőleg nem tetszik egy férfi akkor is tud szexuálisan vonzódnia hozzá? Ha a nő nem kezdeményezi a szexet, csak úgy "elviseli" az lehet olyan hatással a férfire hogy merevedési problémát okoz? Persze sokan azt mondják menjen orvoshoz, de ezen már túl vannak és nem találtak semmi problémát.
2019. jan. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!