Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó külsejű ember olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külsejű ember olyan társat talál amilyenre vágyik egy csúnyább ember meg olyan társat talál amilyen jut külsőleg?

Figyelt kérdés

Több csúnya férfit és nőt ismerek, közte vagyok én is. Mindig olyan nő akart tőlem valamit aki külsőleg nem jött be. De ugyanígy vannak a csúnyább barátaim ismerőseim is. Valami beéri rosszabb külsővel hogy ne legyen egyedül, valaki nem.

Viszont a helyes szép emberek mindig olyan párt találtak akire vágytak. Pl vagy egy helyes kollégám és nagyon bejött neki egy csinos lány és össze is jöttek, mondta is nekem hogy mindig ilyen nőre vágyott hát sikerült is neki nekem tuti soha nem jönne össze ilyen nő.


2019. jan. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki dönti el, hogy ki csúnya? És mi köze a külsőnek az ízléshez?

Engem szép nőnek tartanak, mégis nagyon tetszett egy férfiismerősöm, aki saját magát csúnyának tartja.

Neki viszont én nem tetszem úgy.


Most akkor ki dönti el, hogy ki szép és ki nem?

2019. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

“Van aki beéri rosszabb külsővel, hogy ne legyen egyedül”


Olyan is van, aki simán nem felszínes és nem a külső az egyetlen meghatározó szempont nála. Van aki meg elviseli valakinek a gáz jellemvonásait csak azért, mert szép.


Volt nagyon szép barátom, mégsem állítanám, hogy olyan akire vágytam, főleg miután megismertem őt jobban és nem csak a kinézetén ragadtam le..

2019. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó külsejű olyat választ, akinek a külseje olyan, amilyenre vágyik, és sokszor nem is érdekli a belső.

A rossz külsejű olyat választ, akinek a belsője olyan, amilyenre vágyik, és sokszor nem érdekli a külső.

2019. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!