Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye hogy sok ember "lenézi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy sok ember "lenézi" kicsit azokat, akik külsőleg vagy intelligencia/végzettség tekintetében nincsenek "egy szinten" a párjukkal? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül anyám nézi le a kapcsolatunkat (elég nagy a különbség, nekem diplomám van, neki érettségije sincs), de mivel ő sznob és eddig egy barátom se volt elég jó neki, ezért nem érdekel.

Máson még nem vettem észre.

2016. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket hívják irigynek általában. Mivel vagy boldogtalanok, ezért mások kapcsolatában is hibát keresnek, vagy már annyira tökéletesnek hiszik magukat, hogy szerintük beleszólhatnak mások életébe.

De ha két ember boldog, akkor az ilyen emberek nem fogják őket érdekelni.


29F

2016. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem túlzottan érint, ha látok eltérő értékrendekkel vagy külsővel rendelkező nőt és férfit együtt. Inkább még azt jegyzem meg magamban, hogy jééé, vannak kivételek.
2016. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazábol én erre is gondoltam, hogy megjegyzed magadban a dolgot.. szerintem a többség megjegyzi magában.. de szoljatok, ha tévedek.
2016. jan. 23. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam a boltban egy régi osztálytársamat, szép vékony lány, pedig már több gyereke van. A párja meg - erre nincs jobb szó - egy olyan mint egy hájas kanc*gány... Hát bevallom elgondolkodtam, hogy mi a fenét eszik benne (nem apénzét, mert nem gazdagok), de sehogy sem értem.
2016. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!