Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mire gondolhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolhatott ez a lány?

Figyelt kérdés

Egyetemen csoporttársak vagyunk egy lánnyal aki nagyon tetszik nekem. Ő koleszos, én nem. Kb 2 hónapja hívtam el először táncos buliba, nagyon jól érezte magát, hazavittem, beszélgettünk, de nem történt semmi. Ez még vagy 5 alkalommal megismétlődött, majd közöltem vele, hogy szeretném megcsókolni, de nem lett belőle semmi. EZ volt november végén. Azóta egyszer kerestem telefonon, de kinyomott. Tudom, hogy vizsgaidőszak van és hogy sokat kell tanulnia, nem is akartam zavarni, de nem hívott vissza. Most 1,5 hónap után keresett, hogy menjünk négyesben bulizni a barátnőjével és még egy koleszos sráccal, de nemet mondtam. A buliba viszont elmentem(nélküle is mentem volna, általam ismerte meg a bandát) és összetalálkoztunk, de csak távolról köszöntem. A buli végén beszélgettem az egyik gitárossal és odajön hozzám, hogy szeretne velem beszélni. Megkérdezi, hogy akkor most hányadán állunk? Mondom, köszönöm érdeklődését, velem minden rendben, jól teltek az ünnepek. Erre közli, hogy nem kell a másik párra tekintettel lenni és ha van kedvem még tovább mehetnénk egy másik buliba. Mondom nem fog menni,mert ittam és ismerősök visznek haza. Erre azt válaszolja, hogy ne beszéljek félre,tudja hogy kocsival jöttem és nem akarom hazavinni. Erre azt válaszoltam, hogy nem én hívtam el bulizni és fel sem merült bennem, hogy haza fogom kísérni, nem így készültem.

Erre nyilvánosan elküldött melegebb éghajlatra....kínos volt.



2019. jan. 22. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Idióta vagy barátom. :D Játszottad a sértődött kisfiút, azt hitted hogy ez majd bejön a lánynak. Hát nem, egy nőnek se jön be. Ez a vonat már elment számodra.
2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon tetszik, miért kell gyökérnek lenni vele?
2019. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a vonat már 1,5 hónapja elment. Véletlenül találkoztunk össze, illetve nem szándékosan, de a lány valószínűleg sejtette, hogy ott leszek, mert az összes koncertjükön ott vagyok.
2019. jan. 22. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kellettél neki, mostmár igen.

Mindketten hisztisek vagytok.

2019. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi volt ebben a gyökérség? Amikor észrevettem, akkor köszöntem neki, de nem mentem oda beszélgetni. Ha egy másik lánnyal mentem volna le, akkor egy szót sem szólhatott volna.
2019. jan. 22. 19:33
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis, csak nem értem a logikát. Felhívott 1,5 hónap után, hogy van-e kedvem elmenni valahova az ismerőseivel, nem kettesben. Nemet mondtam, akkor mit kellett volna máshogyan csinálnom?
2019. jan. 22. 19:36
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Figyu. Ha valakivel 5x randizok és összefutok vele egy bulin (tökmindegy milyen előzmények után) ALAP hogy odamegyek, végül is TETSZIK NEKEM és meg akarom szerezni! Nem értem mire volt jó ez a durcáskodás.
2019. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
abban igazad van, hogy meg akartam szerezni, de lepattintott, nem is indokolta meg a döntését. Utána kerestem, de nem hívott vissza. Szerintem ez elég egyértelmű, vagy te máshogyan látod?
2019. jan. 22. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus liba,kéreti magát,kinyomja,mikor keresed,tesz Rád,mert hozzászokott,hogy nem adják fel a pasik ilyenkor.Visszanyalt a fagyi.Bocsánatot pedig eszébe sem jutott kérni,amiért nem reagált a hívásodra,pedig ha lenne egy kis agya,és szorult volna belé valami emberi jellem,akkor ez alap lett volna.A viselkedése után irreális elvárásai voltak,mikor összefutottatok.Kicsit beképzelt csak.N36
2019. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Szép látni az éjjel-nappal Budapest-en szocializálódott generáció mindennapjait...


Kritikán aluli.

2019. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!