Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit gondolhatott ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolhatott ez a cuki lány?

Figyelt kérdés
Ma előttem sétáltatta a kutyáját egy aranyos lány, a kutyája eléggé össze-vissza ment, ahogy jöttem több méterrel mögötte hirtelen hátranézett rám, kicsit mintha zavarban lett volna vagy nem is tudom, de nekem tetszett a lány csak kicsit fiatalnak tűnt hozzám így inkább nem szólítottam le, meg tényleg mintha kínosan érezte volna magát a kutyája irányíthatatlansága miatt vagy csak én láttam úgy, meg ahogy nézett is hátra rám most vagy nagyon nem pasizott még sosem vagy nagyon szégyellős. Nekem tetszett, főleg, hogy olyan naciban volt, ami kiemelte az alakját. :P
2014. márc. 7. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te, és kb hány éves volt a lány?
2014. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire unalmas életed lehet..
2014. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!