Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a képen látható -6,50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a képen látható -6,50 es dioptriás szemüveg már hátrányt jelent ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Képhez küldenék linket üzenetben.


Én szerintem nagyon gázul nézek ki.

Kontaktlencsés vagyok, viszont 1 éve olyan helyen melózok ahol gépnél vagyok és nem bírja a szemem kontaktlencsét, így csak ritkán használom (tehát a hétköznapi ismerkedés ki is esik).

A műtéttől pedig félek, hogy mi van ha nem sikerül, és marad valami dioptria vagy homály vissza.

Bár sokszor úgy vagyok hogy mindegy mi lesz csak ez ne legyen, nagyon komplexusos vagyok emiatt.

Ha kontaktlencsém van akkor merek "csajozni" mert jól nézek ki amúgy. Így meg bénán.

Gondolkozok most másik kereten, de oldalt a dioptria vastagsága akkor is látszani fog.


Nagyon szomorú vagyok.


24 F



2019. jan. 25. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek embereket ettől komolyabb dioptriával is, nálam sosem lenne kizáró - szükséged van rá hogy láss na.

Csak meg kell találnod a megfelelő keretet, a páromnak is nemrég kellett új szemüveg és sokkal jobban áll neki az új keret.

Ne csüggedj emiatt:)

2019. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Karena26 ***** válasza:

Az a gáz, ha azt hiszed, bármit is számít, hogy van-e rajtad szemüveg...

Ha te ez alapján tartod magad kívánatos társaságnak, van elvetendőnek, akkor ott nem a szemüveggel van a baj, hanem azzal, hogy hogyan nézel önmagadra, és a világra.

2019. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem a szemüveggel és nem is a dioptriáddal van a baj, hanem a fejeddel, a felfogóképességeddel, hogy azt hiszed, hogy ez bármit is befolyásol.


Nekem gyerekként +6-os dioptriám volt a bal szememnél és kancsal is voltam erre a szememre. Hormonváltozás következtében javult a szemem és már kancsal se vagyok. Mára 0,75 és 0,5 lett a dioptriám.


6 éve vagyok párkapcsolatban. Úgyhogy nem a szemüveg a mérvadó párkeresésnél.

2019. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Küldhetsz linket. Kontaktlencse nem játszik?
2019. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Küldök csak az oldal, tiltja ezért küldöm üzenetben.


A kontaktlencsével az a baj, hogy ha gépnél vagyok kevesebbet pislogok és kiszárad. Pedig belvárosban dolgozok és sokszor kell ide-oda menni, rohadt sok jó nő van, de nem érzem magam rosszfiúnak így...


Nekem ez a szemüveg eléggé tönkretette a gyerekkorom.

17 éves koromtól kontaktlencsém lett, utána kezdtem el az életet, nekem óriási nagy magabiztosságot ad.

Persze most is hordhatom, csak mire hazamegyek 5-6 óra, és akkor meg hova menjek már? Hol vadásszam a nőket?

Így az egész csajozás egy hétvégi esti bulira redukálódik.

2019. jan. 25. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a szem kiszáradása a baj, akkor vegyél műkönnyet :) Ha más módon is irritál, akkor maradjon a szemüveg. Illetve, lehet butaságot mondok, mert nem vagyok szemüveges, de lehet vékonyított lencsét is venni, ha a vastagsága zavar.

Egyébként nem hiszem, hogy bármit befolyásolna ez manapság, csak találj egy hozzád illő keretet, ami illik az arcodhoz.

2019. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig szinte az pasim szemüveges volt, egyáltalán nem zavart.

Esküszöm, hogy semmilyen szinten nem jelent hátrányt a szemüveg.

Ez a nem érzem magam rosszfiúnak szöveg elég kisfiús. Szerintem először legyél férfi, akinek mindig magabiztos.

2019. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldj képet.
2019. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok köszi a képet. Nem vészes, rosszabbra számítottam, de szerintem egy másik keret mindenképp jobban állna az amúgy helyes arcodhoz. De a szöveged az tényleg gáz :D
2019. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Derwer ***** válasza:

Van aki nem szereti a szemüvegeseket. Van aki igen.

Ez pont olyan, minthogy borostás vagy szakál vagy semmi.


Nekem 5,5 volt szerettem a szemüveget. Értelmesebb fejem volt tőle . :D

De megműtötték pár éve, kihozták nullánál jobbra. (Így szokták mert vissza romlik ) Most épphogy nullánál rosszabb picit negyed vagy fél dioptria lehet.

A műtét nekem sima ügy volt, hétvége után dolgoztam újra. (Persze utána 1-2 hónapig vigyázni kell de ennyi)

Igaz cserébe allergiás lettem, néha van ilyen mellékhatás.


Nekem simán megérte, szabadabban tudok sportolni, ez volt az okom. Félni nem kell tőle, de sajnos 5-6-700k elmegy rá. (Egészségpénztár a barátod )

2019. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!