Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a képen látható -6,50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a képen látható -6,50 es dioptriás szemüveg már hátrányt jelent ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Képhez küldenék linket üzenetben.


Én szerintem nagyon gázul nézek ki.

Kontaktlencsés vagyok, viszont 1 éve olyan helyen melózok ahol gépnél vagyok és nem bírja a szemem kontaktlencsét, így csak ritkán használom (tehát a hétköznapi ismerkedés ki is esik).

A műtéttől pedig félek, hogy mi van ha nem sikerül, és marad valami dioptria vagy homály vissza.

Bár sokszor úgy vagyok hogy mindegy mi lesz csak ez ne legyen, nagyon komplexusos vagyok emiatt.

Ha kontaktlencsém van akkor merek "csajozni" mert jól nézek ki amúgy. Így meg bénán.

Gondolkozok most másik kereten, de oldalt a dioptria vastagsága akkor is látszani fog.


Nagyon szomorú vagyok.


24 F



2019. jan. 25. 21:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, mire lettél allergiás?
2019. jan. 26. 11:49
 12/12 Derwer ***** válasza:

Pollenre. Nekem május júniusban van jelen.

Az én esetemben ez egy nagyon markáns mellékhatás, pechem volt. Sokaknak semmi sincs. Nekem jelentős .

2019. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!