Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre, hogy közel se egy szint?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm talán haverom, 23 éves srác. Nagyon próbál ismerkedni de nulla sikerélménye van, egy csókig sem tud eljutni. Én ennek pontosan tudom az okát, finoman próbáltam neki mondani de nem értette meg.

Gonosz leszek, ez a srác férfi szemmel se néz ki jól. Nem jóképű, kampós mégis hegyes orra van, a fogai enyhén ápolatlanok, a beszéde nem mindig érthető, mert elharapja a szavakat és amúgy is egy kicsit okoskodó a stílusa. A hangja olyan mintha most mutálna de nem mély, elég kisfiús. Testalkatra átlag magasságú, átlagnál kicsit vékonyabb.

Persze ezek egy részéről nem tehet egy részéről meg igen. Illetve van amin tudna változtatni.

Ez így nem feltétlenül hangzik vészesnek, de tényleg nem néz ki jól. Nem férfias, nem karakteres semmi ilyesmi. Ettől függetlenül lehetne sikerélménye, viszont olyan nőket próbál felszedni akik nála sokkal-sokkal jobban néznek ki. Ez eddigi élete során egyszer sikerült valami buliban azóta se.

Lehetne mondani belső értékeket de az nem érdekli. Csak a jó külsejű lányokra megy, ott is olyan elvárásai vannak, hogy legyen okos, járjon egyetemre, dolgozzon is ha lehet.

Ha pedig nem sikerül egy randija akkor “minden nő k..” “csak a pénzre megy az összes” és hasonló szövegek, ahelyett hogy saját magában keresné a hibát.


Hogy lehet, hogy valakinek ennyire nincs önkritikája?

Én tudom magamról, hogy nem vagyok kifejezetten jó képű, cserébe teszek azért, hogy sportos legyek, ápolt és amit lehet kihozok az arcomból is egy jól igazított borostával meg egy ápolt szép fogsorral.

Szokta kérdezni mi lehet a baj, én meg nem akarom telibe megmondani, hogy amíg így néz ki és így áll hozzá addig soha nem lesz nője. Ha 10-es skálát kéne mondani, ő kinézi a 8-9-es lányokat és még bennük is talál valami hibát, mikor ő jóindulattal 5-6 körül lehet. Büszke rá, hogy ilyen szép lányokat néz ki magának, csak utána értetlen, hogy miért nem jön össze.


Ti mit csinálnátok? Ha kérdezi mi a baj (elég gyakran) akkor elmondanátok őszintén? Vagy majd talán rájön magától is?



2019. jan. 26. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Akinek a valóságészlelését megkérdőjelezed, az nem veszi baráti gesztusnak. Elmondhatod neki, meghagyhatod a hitében, amihez kedved van.

32/f

2019. jan. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jókora patkány lehetsz,mond neki h löje magát fejbe mert nem olyan tökéletes mint te.
2019. jan. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát én elsö körben azt javasolnám,hogy keress a saját intelligencia szintednek megfelelö haverokat,azokkal könnyebb az élet. Ha ez nem opció számodra,akkor próbálj meg finoman válaszolni,pl. 'túl fullos csajokra hajtasz' vagy 'a belsövel is foglalkoznod kéne',stb. Fölösleges az igazat az arcába vágni,mert az ilyen nulla önkritikával rendelkezö emberek azt csak személyes tâmadásnak veszik,szóval a végén te leszel a szemét.
2019. jan. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Értem hogy mit akarsz mondani kérdező, de szerintem ilyen szintek meg skálák nem léteznek.Illetve létezik de ez mind külső alapján.Tehát ránézel egy nőre vagy férfira és akkor az tízből hanyas...Hiába jön össze két tízből tizes ember ha belsőleg vagy érzelmi intelligencia szintjén teljesen különböző szinten vannak.Sokan a plázacicákat meg a plasztikázott festett meg mindenféle nagyvállalkozók beképzelt kicsi lányaikat tartják tizes csajoknak.Engem meg pont hogy taszítanak megjelenésre is és amikor megszólalnak is.Egy természetes bájos lány akiben megtalálhatóak még a gyermeki énjei is aki ezen kívül házias , normálisan látja az élet dolgait 25 év felett.Számomra az a 10/10-es.Másoknak pedig ő a szürke egér.
2019. jan. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

#4 Először nagyon szimpatikusnak tűnt a leírásod, de menj már a francba, hogy neked a háziasság az első vagy második számú legfontosabb dolog. Lusta vagy főzni és takarítani és kell valaki, aki megcsinálja helyetted? Akkor fizess bejárónőt, de ne egy jószívű lányt használj ki.


Kérdező én nem mondanám el őszintén a bajt, mert ahogy írták előttem, a srác úgysem fogná fel. Nincs önkritikája. Majd egyszer rájön, mikor már eleget volt egyedül.

2019. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Kedves #5-ös

Nem azt irta, hogy legyen a lány a "bejárónője", hanem azt hogy őneki ezek IS értékek. És igen, egy kicsit egyetértek vele, mert amióta világ a világ, mindig is a NŐ-k voltak a gondoskodók, alapból. Ez nem jelenti azt, hogy este sörösüveggel a kézben kell követelni a vacsorát.

De számomra is szánalmas az a nő, és taszit, aki csak pizzarendeléssel tudja le egy romantikus estének ezt a részét.

Hangsulyozom, én is kimosom a gatyámat és főzök, ha úgy hozza az élet.

2019. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Moldova mondta egyszer; a világ legjobb üzlete lenne megvenni az embert annyiért, amennyit ér, és eladni annyiért, amennyire tartja magát.
2019. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
54%

Tisztelt Kérdező!


#4 jól beszélt.

#5 Sajna elmúlik a fiatalság, a szépség. Mármint az tény, hogy öregszik mindenki, nem csak én... a csaj is.

És akkor már nem annyira a külső lesz fontos, hanem az, hogy képesek-e egy hullámhosszon pendülni. Vagyis a BELSŐ tulajdonságok lesznek a fontosak. Ehhez persze be kell érnie... egy kapcsolatnak, no meg az abban résztvevőknek. (A belső érték nem éppen a főzési és mosogatási készséget jelenti. Az is csak külsőség)

Te nem lennél őszinte a haverodhoz... nagy kár... mert, hogy bántásnak venné. Na és amikor eltelik neki 5 sikertelen év, aztán egyszer csak szembesül önmagával...s neked szegezi a kereszt-kérdést:

- De szemét vagy! Te nem is vagy igaz haverom! Mióta ismerjük már egymást, de nem szóltál. Mondhattad volna, de nem figyelmeztettél engem. Hagytad, hogy főjek a saját levemben. Most 'miattad' elpocsékoltam 5 évet az életemből.- (Az a 'miattad' persze nem igaz, de Ő ezt így fogja érezni.)


#6 "...De számomra is szánalmas az a nő, és taszit, aki csak pizzarendeléssel tudja le egy romantikus estének ezt a részét." - De honnan tudhatod azt, hogy mit kapsz cserébe azért, hogy nem ő vásárolt, pucolt, főzött, sütött egész délután, vagy este... Lehet, hogy egy lefáradt, elgyötört, kifacsart Nő lesz a jutalmad... (mert hogy például még a dolgozójába is eljár naponta) Viszont egy derekasat ettetek együtt kéz a kézben!

No, ha ilyen lenne a felállás (hogy főz is!), akkor én pl. szívesebben venném, ha inkább rendelne pizzát, cserébe egy kipihent, jókedvű, hangulatánál lévő, tettre kész(!) Nő maradna a kedvesem (és sokkal több időre!). Valószínű, hogy lemondanék a csili-vili 4 fogásos szuper kajáról a Nőért (szabad-idejéért!) cserébe, hogy aznap este ne pont egy szuper konyhatündér szerepében tetszelegjen, hanem inkább másfajta szerepben... Konyhatündér lehet bármikor máskor is.

Tudom.... mértékkel mindent. Ezt is meg Azt is. Enni is meg minden mást is! No, de ez az, ami a legritkábban jön össze manapság. Embere válogatja, kinek mi a fontosabb. Neked az, nekem meg ez. És egyik sem jobb/rosszabb, hanem csak más.


Szóval ez is csak egyfajta lehetséges opció.

Szerintem Tedd a legjobb belátásod, azaz szíved szerint!

Ha elmondod, azzal ne törődj, ha nem fogja fel. Az nem a Te hibád. Te arról nem tehetsz. Az az Ő problémája.

Vagy hagyod főni a saját levében, majd csak rádöbben egyszer, miközben kapja a pofonokat zsinórban az élettől... azaz főként a Nőktől.


Miquel! Moldovának sok igazság hagyta el ajkát. Ez is egy a sok közül!



Az ERŐ legyen Veletek!

2019. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!