Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed a támogatói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a támogatói kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Tehát amikor két fél pusztán anyagi megfontolásból alkot egy párt, és mindkettejüknek előnye származik a kapcsolatból valamilyen módon (anyagi, társadalmi, vagy egy nálánál sokkal fiatalabb partner).


Elítélitek?


Esetleg részt vettetek/vennétek egyben?


Valóban sokan csak amiatt állítják, nem tennék, mert senki sem adna értük annyit?

Ezzel a véleménnyel nemrég találkoztam először, és elgondolkodtatott.

Vajon lehet, én is csak azért vallom, "nem, soha", mert tudom, hogy soha senki nem adna értem egy lyukas garast se, nemhogy milliókat (ugyanis nem ritkán a lányok drága autót és lakást kapnak, akkor is, ha sok esetben csak használatra).

Valóban megér ennyit a luxus és a kényelem, és nagyobb részt azok mondanának nemet, akiket nem fog megkörnyékezni egy ilyen lehetőség?


2019. jan. 26. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
(lány vagyok)
2019. jan. 26. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nevezheted tamogatoi kapcsolatnak, sugarbabyskedesnek, akarhogy, ahogy tetszik...

...de a dolog lènyegèn nem vàltoztat.



Odaadod a tested, tarsasagod, a masik pedig fizet erte.

Lehet, egy heten nem 15 embertol, hanem csak egytol fogadsz el penzt- de eleg lesz egy uj gerincre, becsuletre?

2019. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, hol a szeretet, hol az önbecsölés hol a szerelem..?
2019. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy nokedli.

Mi a véleményed,ha anyadék eladnának?

És te visszaszökhetnél?

Egy ilyen jó kis kapcsolat lenne szülő és gyermek között.


Ezzel segíthetnél nekik,hogy jobban éljenek.Nem lenne jó?

2021. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Valóban sokan csak amiatt állítják, nem tennék, mert senki sem adna értük annyit?


Ezzel a véleménnyel nemrég találkoztam először, és elgondolkodtatott."


Így van, de inkább úgy fogalmaznék, hogy társadalmi prezstízsveszteség. Csak akkor éri meg beáldozni, ha annyira gazdag leszel belőle, hogy mindenki a te kegyeidet keresi majd.


A közutálatot a legkönnyebb úgy feldolgozni, ha te magasan vagy, ők meg alacsonyan, mert lefelé sz.rni lehet, felfelé nem.


Akkor a rettegésed egyetlen tárgya az lehet, hogy egyszer lekerülsz a gyűlölőid közé, de ezzel együtt kellett élni a világ nagy diktátorainak is. Ez valójában nagyon jó érzés, ha magabiztos vagy, ad egy kis adrenalint.


Például gondolj bele, hogy elvégzel egy egyetemet, utazgatsz, megszoksz egy életszínvonalat (ez utóbbi később hátrány lesz), ott leszel pályakezdőként és rá leszel utalva az emberek jóindulatára.


A pénz elveszi az élét az emberiség egymásrautaltságának. Régen jóba volt a falu népe egymással, a pék kenyeret adott, a kovács megpatkolta a lovát, a jobbágy terményt adott a földesúrnak, a földesúr hadsereget biztosított védelem céljából, látható volt a körforgás.


Most te beülsz egy étterembe és ha nem ismer a pincér és a szakács, akkor csak az aktuális küllemed és viselkedésed alapján ítélhet meg, lehetsz egy szimpatikus sorozatgyilkos is, vagy egy zilált külsejű fura szerzet, akinek hatalmas tragédia történt nemrég az életében.

2021. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!