Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben mennyi az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben mennyi az esélye, hogy találok egyszer valakit?

Figyelt kérdés

Tényleg nem egy olyan lánynak írtam már akivel szóban is beszéltem, miért nem megyünk el sétálni valahova.


Azt mindegyik szinte lekoptatott és tovább osztotta a szingli vagyok dumát facen.


Nem is szoktam én úgy foglalkozni az utóbbi időben, hogy nincs senkim, mert megvan a magam élete , csak a hiány miatt mentem bele ebbe.


Tindert is kipróbáltam, tavaly nyár óta nulla sikerrel.


Nyáron volt utoljára egy lány akivel koncerten ismerkedtem és később randiztam, de nem lett belőle semmi mivel messze lakott tőlem és elküldött, hogy neki ne költözek oda érte.


Interneten szóval többet az életben nem ismerkedek, mert még élőnél rosszabb esélyeim vannak pl: tinder



24 évesen hatalmas cink, de ez van nem nézek ki jól.


2019. jan. 27. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Élőben több az esély ! Viszont ha tudod magadról hogy nem vagy jó pasi , akkor célszerű a nők terén is mondjuk ducibbaknál próbalkoznod. Ha pl tényleg eredményt vársz !
2019. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!