Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer talán azért én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer talán azért én is találok valakit magamnak?

Figyelt kérdés

Persze, hülye kérdés..de én már nem vagyok benne biztos.

19 éves lány vagyok.

Most csak a tényeket írnám le, ferdítés nélkül (aminek amúgy sem volna értelem, hiszen ez egy anonim oldal) :

Értelmes vagyok, sokan nagyon szépnek tartanak (bár én ezt nem mindig látom..) kedves, humoros vagyok.

Nem vagyok egy cicababa alkat, adok a külsőmre, de inkább kedvelem a különlegesebb ruhákat, kiegészítőket. Meg van a magam stílusa.

A fiúk között az alapján sosem válogattam, hogy milyen a stílusa.. (tetszett már rapper, rocker, hippi, rasta, szépfiú..stb. )

Sok fiúnak bejövök, de én irántuk nem érzek semmit.

Az a gond, hogy válogatok...mert én nem tudok nulla érzelemmel összejönni valakivel.

Hogyan, hol lehetne ismerkedni?



2012. nov. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy találsz.

Nem baj az,ha válogatsz.Csak 1-2 ember engedj közel magadhoz.Aki tetszik

2012. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Neked? Sehol. Most ezt komolyan mondom, ha úgyse érzel senki iránt semmit, miközben amúgy van lehetőséged összejönni fiúkkal, akkor nem fog segíteni ha még két helyre kimozdulsz. Esetleg az kellene, hogy próbáld mélyebben megismerni az embereket, ne csak felszínesen.
2012. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak én unom már az ilyen kérdéseket?? :DD

egyébként én is ugyanolyan helyzetben vagyok mint te kérdező, de mondjuk én nem panaszkodok, mondhatni nincs okom rá, és neked sincs, hiszen ha szép vagy, értelmes, akkor miért lenne? egyszerűen járj el valahova ismerkedni ha egyedül érzed magad. én most edzésre kezdtem járni ahol azt hittem hogy csak lányok vannak pedig van egy csomó pasi és még helyesek is. legyen fantáziád :)) ha szép vagy akkor még a parkban egész nap ücsörögve is oda mehet hozzád egy pasi. más kérdés, hogy te hogyan viszonyulsz hozzá. de egyébként van még ilyen sok kérdés is sok-sok tippel, olvasgass!! :))

19L

2012. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki megtalálja a párját, ha szép, ha csúnya. Annyi ilyen ismerősöm van, aki nem a legszebb, vagy pont az ellenkezője és már megtalálta v. még keresi a párját.


Ne add fel! Minden a megfelelő időben és helyen következik be. :)

2012. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező és 18:00-ás válaszadó. Hol laktok? 22/F
2012. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19:11 ha írsz privit és mesélsz magadról szívesen visszaírok :D
2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!