Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen szűznek lenni 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen szűznek lenni 0 egzisztenciával?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal élek, érettségim megvan de közértben dolgozom, nincsen sok fizetésem így nem tudok felmutatni semmit szinte. Nők terén, szintúgy semmi. Mit lehet tenni ilyenkor?
2019. jan. 27. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Változtatsz a hozzáállásodon és összekapod magad vagy marad minden ilyen.
2019. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A boltba nem járnak nők?
2019. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne sirànkozz,szedd össze magad!
2019. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel félre pénzt a fizetésedből?
2019. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fejleszd magad :) Tuzz ki célokat, lépj ki a komfort zonadbol. A nők az igyekezetet is tudjak már értékelni, pláne ha annak eredménye is van. Jelenleg kényelmes életet élsz, manapság ez luxus. És nem igazán nevel az életre. Ha not szeretnél, többet felmutatni, azért küzdeni kell. Onnan meg minden jön magától. Nem

Hiába a mondás, hogy a kemény munka meghozza a gyümölcsét :)

De persze olyan célokra gondoltam, amihez van kedved és téged is motivál, ez nagyon fontos , plusz az is, hogy megvalósítható legyen.

Az ez által szerzett tapasztalat, a megtett erőfeszítés olyan személyiséget fog okozni benned, ami elozduthatja azt is, hogy egy no szemében vonzóbb legyél.

Egyrészt te magad is jobban fogod érezni magad, másrészt az ő szemükben is többet fogsz elérni. A celod ki tűzeset meg neked kell végig gondolni :) Sok sikert ! :)

2019. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 évesen hasonlóan vagyok. Diplomám van, dolgozom, szüleimmel élek, spórolgatok saját lakásra. Vannak terveim, céljaim, hobbijaim, barátaim.... Csak párom nincs soha.
2019. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen emberek olyanok lesznek mint a Béla a gyárban aki 40 éves és ugyan ezen a szinten volt !


Szomorú de igaz ! Ha se pénzed se jó külsőd nincsen akkor marad neked a hokizás .

2019. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de én azért elgondolkodnék azon, hogy egy szülő ezt miért hagyja és miért nem motiválja a huszonéves gyermekét jobb szakmák felé, jobb fizetésért és normális párkapcsolatok irányába. Tudom ennek az okát, de akkor is azt mondhatom, hogy vannak jó köztes megoldások is.
2019. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Belsőddel van a baj. Ha 28 éves létedre ennyit értél el, akkor az igényszinted is pont ennyi magaddal szemben.
2019. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Tegyél le egy piacképes OKJ-t, esti tagozaton ingyen van.

Aztán szerezz jobb munkát, jobb fizetést és tessék.

Máris elértél valamit.

2019. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!